Anadolubank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacak olan Anadolubank, banka iş başvurusu yapacak adayların söz konusu alan kapsamında deneyim şartı aramamaktadır. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı için Aranan Şartlar

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların;

  • Ön Lisans ve Lisans mezunu olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli olması,
  • Diksiyonu düzgün olması,
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uygun olması,
  • MS Office programlarına hakim olması,
  • Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

Anadolubank Personel Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 16 Ağustos 2020 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.
https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-2518202
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın