Ana Sayfa Banka İş İlanları Aktif Yatırım Bölge Satış Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bölge Satış Yöneticisi Alımı Yapıyor!

-

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda  Bölge Satış Yöneticisi arandığı bildirildi.

Aktif Yatırım Yeni Personel Alımları Yapıyor

Aktif Yatırım Bankası banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Bölge Satış Yöneticisi pozisyonunda açık olduğunu bildirdi. Aktif Bank tarafından yapılan duyuruya banka iş başvurusu yapacak olan adayların İstanbul (Anadolu Yakası) şubelerinde görev alacakları ve hangi koşulları yerine getirmesinin gerektiği de belirtildi. Buna göre adayların;

  • Üniversite mezunu olması,
  • Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli olması,
  • MS Office uygulamalarına hakim olması,
  • B sınıfı ehliyetinin bulunması ve aktif olarak araç kullanabiliyor olması,
  • Kendine güvenen ve enerjisi yüksek olması,
  • Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri yüksek olması gerekmektedir.

Aktif Bank Yeni Personel İş Başvuruları

Aktif Bank iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya iş başvurusu yapacak olan kişilerin başvuruları ilgili departman tarafından 9 Ekim 2020 tarihine kadar kabul edilecek. Aktif Bank’ın yeni personelleri sorumlu oldukları bölge içinde  anlaşmalı olunan bayileri ziyaret etmek, verilen hedefler doğrultusunda tüketici finansman kredisi kullanımı planlarını yapmak, bireysel satış hedeflerini gerçekleştirmek, pazarlama faaliyetlerine destek vermek gibi görevler üstlenecekler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-bolge-satis-yoneticisi-2561378

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,113BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,403TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler