Ana Sayfa Banka İş İlanları Emlak Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

Emlak Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

-

Türkiye Emlak Katılım Bankası banka iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Gişe Yetkilisi alımları yapıyor. Detaylar için…

Gişe Yetkilisi için Aranan Şartlar

Emlak Katılım Bankası banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyacının olduğunu, açık pozisyonlarında Gişe Yetkilisi olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu sahiplerinde aranan özellikler ve nitelikler de aynı duyuruda belirtildi. Buna göre adayların;

  • Katılım Bankacılığı kurum kültürüne uyumlu olması,
  • Arapça veya İngilizce konuşabiliyor olması,
  • Banka şubelerinin gişe pozisyonlarında en az 1 yıl tecrübesi olması,
  • Tercihen daha önce katılım bankasında iş deneyimi olması,
  • Microsoft Office uygulamalarına hakim olması,
  • İstanbul’da ikamet ediyor olması,
  • Tercihen BOA sistemini kullanabiliyor olması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Son?

Emlak Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Gişe Yetkilisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Yeni personeller fon toplama, nakit bankacılık işlemleri, EFT – havale ve fatura ödemesi alma gibi işlemlerden sorumlu olacaklar. Emlak Katılım Bankası iş başvuruları 3 Aralık 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-emlak-katilim-bankasi-a-s-istanbul-subeleri-gise-poziyonlari-2590707

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,406TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler