Vakıf Katılım Yazılım Destek Uzmanı Alımı Yapıyor

0
Vakıf Katılım Yazılım Destek Uzmanı Alımı Yapıyor

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Yazılım Destek Uzmanı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Yazılım Destek Uzmanı için Aranan Şartlar Nelerdir?

Banka iş ilanlarında Yazılım Destek Uzmanlığına yer veren Vakıf Katılım’ın ilan için aradığı şartlar arasında;

  • Üniversitelerin bilgisayar, yazılım mühendisliği, temel bilimler ve eş değer örgün öğretim lisans programlarından mezun olması,
  • MS SQL ve C#.Net dillerini ileri düzeyde biliyor olması,
  • Yazılım geliştirme alanında en az 1-2 deneyimi olması,
  • Analitik düşünebilen ve öğrenmeye açık olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması gerekmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetini tamamlamış olmaları istenmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları İş Başvurusu

Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Vakıf Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir. Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 27 Kasım 2020 olarak belirlenmiştir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-yazilim-destek-uzmani-2590066
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın