Ana Sayfa Banka İş İlanları Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Personel Alımları

Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Personel Alımları

-

29 yıllık bir başarıyla bankacılık sektöründe köklü ve güçlü bir yer edinen Finansbank, ürünlerindeki ve hizmetlerindeki kaliteyi korumaktadır. Çalışanlarıyla özenli bir çalışma sergileyerek, takım çalışmasının önemini en iyi şekilde göstermektedir.

Kariyer hedefleri olanlar için de insan kaynakları politikaları doğrultusunda, kendisini Finansbank bünyesinde görmek isteyenlere iş imkanı sağlıyor. Banka iş ilanları arayışında olanlar ve bankacılık sektöründe kariyer planlayan bireyler, Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Personel Alımları iş ilanına başvurularını gerçekleştirebilirler.

Personel alımları için kısa bir iş tanımı belirtilirse, kredi kartı satışı ve bireysel bankacılık ürünlerinin sahada aktif satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi istenmektedir. Bireysel Satış Temsilcisi pozisyon için en az lise mezunu adayların başvuruları beklenmektedir. Devam zorunluluğu bulunmayan üniversite öğrencileri de iş başvurusunda bulunabilirler.

Satış konusunda kendisini geliştirmek isteyen ve ikna kabiliyetinin yüksek olduğunu düşünen adaylar, satış konusunda kariyer yapmak istiyorlarsa bankanın iş ilanından yine başvurularını gerçekleştirebilirler. Personel alımı kapsamında ayrıca 30 yaşını aşmamış bireylerin başvuruları değerlendirilmektedir.

İletişim becerilerinin yüksek olması da aranan nitelikler arasında yer alan iş ilanı için ayrıca müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Takım çalışmasına yatkın olmanız da banka için önemli bir kriterdir.

Ayrıca daha önce banka nezdinde başvuru gerçekleştirip elenmemiş olmanız da gerekmektedir. (Benzer pozisyonlar için.) Erkek adayların askerliklerinin bitmiş veyahut en az iki yıl tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. İlanın yayınlanma tarihi 4 Ağustos 2016 olarak belirtilmektedir.

Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/finansbank-a-s/bireysel-satis-temsilcisi-is-ilani/686943

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler