Denizbank Tarım Bankacılığı S. Temsilcisi Personel Alımları.

0

Tarım Bankacılığı Banka İş İlanları

Bir devlet bankası olarak kurulan Denizbank, zamanla özelleştirme çalışmalarıyla hem ürün ağını hem de bankacılık faaliyetlerini genişletmiştir. Eylül 2012’de Sberbank bünyesine girmesiyle beraber yeni bir yapılanma süreci başlamıştır.

Kariyer alanında da gerek İşkur gerek diğer eğitim programlarıyla müşterilerinin olduğu kadar çalışanlarının da en iyi şekilde bünyesinde bulundurulmasını amaçlamıştır. Bünyesinde banka iş ilanlarıyla personel alımları gerçekleştiren banka, fırsatlarının devamlılığını sağlamaktadır.

Bu fırsatların bir tanesi, Tarım Bankacılığı Satış Temsilcisi personel alımlarıdır. Banka stratejilerince satış aktivitelerinin koordinasyonu ve güncel strateji aktarımının sağlanması için personel alımı gerçekleştirecektir.

İş ilanında belirtilen bilgiler ışığında birçok ilde personel alımları gerçekleştirilecek. Bu kapsamda belirtilen iller; Denizli, Manisa, Bursa, Samsun, Muğla, Afyon, Balıkesir, Konya, Amasya, Çorum, Erzurum, Trabzon, Rize ve Sivas’tır. Hedef iş ve bölgenin rakamlarının performans ve rakam takibinin gerçekleştirilmesini sağlayacak olan adaylar aranmaktadır. Ayrıca hedeflerin realize edilmesinde ve satış gücünde destek vermesi beklenen adayların iş başvurusu yapması bekleniyor.

Yeni müşteri kazanımını sağlayacak kişilerin alınacağı belirtilen banka iş ilanı, üniversitelerin Ziraat ve Tarım bölümlerinden mezun adaylarla ilgilenmektedir. Adayların 28 yaşını aşmış bireyler olması beklenmektedir. Ayrıca personel alımı için iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen bireyler kendilerini takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı görüyorsa ilgilenmelidir.

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar, ayrıca MS Office programlarına da hakim kişiler iş ilanına 22 Eylül 2016’ya kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

Tarım Bankacılığı Satış Temsilcisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/tarim-bankaciligi-satis-temsilcisi-is-ilani/705833

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın