Ana Sayfa Banka İş İlanları Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcılığı Sınavı Düzenliyor!

Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcılığı Sınavı Düzenliyor!

İş Bankası Sınavlarını bekleyenlere müjde.. Banka 15 Haziranda Uzman Yardımcılığı sınavı yapacak. Tüm detaylar Bankaciyim.net'te!

-

Türkiye İş Bankası 2020 yılı sınavlarını yapmaya devam ediyor. Yapılması planlanan uzman yardımcılığı sınavının tarihi netleştirildi. Banka Genel Müdürlük bölümlerinde  yeni Uzman yardımcıları çalışma arkadaşları katmak için banka personel alım sınavı ilanı açtı. Detaylar ve başvuru şartları Bankaciyim.net’te!

Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcı Sınavı ve Detayları!

İş Bankası’nın düzenlendiği banka sınavı ve işe alım ilanına başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Üniversitelerin 4 senelik eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak,
 • Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Sistem ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olup başvuru yapan kişilerde İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Bankacılık ve dengi bölümlerde yüksek lisans yapmış olma şartı aranmaktadır,
 • 30 yaş ve altında olmak,
 • İngilizce, Almanca ya da Fransızca dillerinden en az birini çok iyi bilmek,
 • İngilizce bilgisi varsa TOEFL Sertifikasına sahip olmak,
 • Almana Biliniyorsa GOETHE Enstitüsü sertifikasına sahip olmak,
 • Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Uzman Yardımcı Sınavı Detayları

Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcı sınavı toplamda 4 aşamadan oluşacak. Bunlar;

 • Genel Yetenek Sınavı,
 • Değerlendirme,
 • İnsan Kaynakları Görüşmesi,
 • Panel Mülakatı.

Genel Yetenek sınavı sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşur. Yetenek testinin süresi toplamda 70 dakikadır. Bu sınavda başarılı olanlar değerlendirmeye alınır ve 3. Aşama olan İnsan Kaynakları Görüşmesi aşamasına geçilir. Görüşmenin olumlu olması halinde Üst düzey yöneticilerle panel mülakatı gerçekleşir.

Adayların Türkiye İş Bankası sınavına katılım sağlamak istediklerini önyazıları ile birlikte başvuru yapmaları istenmektedir.

Başvurular 13 Ağustos 2020 Perşembe günü saat 12:00 ’ye kadar kabul edilecek olup sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir. Şubelere ya da Genel Müdürlük birimlerine başvuru yapılamayıp, yapılan başvurular ise geçersiz sayılacaktır. Başvurularda uygun görülen adaylara ise banka tarafından 20 Ağustos Perşembe günü geri dönüş sağlanacak.

Yayınlanan Banka İş İlanı ile detaylı bilgiye aşağıdaki web adresinden ulaşabilirsiniz.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/Documents/iste-kariyer/is-bankasi-uzman-yardimcisi.pdf

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,113BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,397TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler