Banka İş İlanları ING Bank Kobi Portföy Yöneticileri Arıyor!

ING Bank Kobi Portföy Yöneticileri Arıyor!

Son Güncelleme:

ING Bank, Muğla (Bodrum) şubesi için KOBİ Portföy Yöneticisi alımı yapıyor. Banka personel alımı detaylarına yazının devamından, diğer banka iş ilanlarına ise Bankaciyim.net’ten ulaşabilirsiniz.

ING Bank KOBİ Portföy Yöneticisi İlan Detayları!

ING Bank KOBİ Portföy Yöneticisi pozisyonu için alımlar Muğla Bodrum için yapılıyor. Bu nedenle sizlerin ya bu lokasyonda ikamet etmeniz ya da başvurunuzun kabul edilmesi durumunda Bodrum’da ikamet etmeye uygun olmanız gerekiyor. Bunların yanı sıra banka iş başvurusu yapacaklarda bulunması gereken şartlar aşağıdaki gibidir;

  • En az lisans mezunu olmanız,
  • Minimum 2 senelik Bankacılık tecrübenizin bulunması,
  • BES ve SEGEM sertifikalarına sahip olmanız,
  • Analitik düşünme yeteneğinizin gelişmiş olması,
  • Hızlı düşünüp hızlı çözüm üretebilmeniz,
  • Ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmanız,
  • İnsan ilişki ve iletişiminizin kuvvetli, ikna yeteneğinizin gelişmiş olması istenmektedir.

Bankacılık sektörünün KOBİ Bankacılığı kolunda deneyiminiz bulunuyorsa ING Bank KOBİ Portföy Yöneticisi için yapacağınız başvurular ön değerlendirmeye alınacaktır.

Banka İş Başvurusu Nerede Yapılıyor? Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

ING Bank KOBİ Portföy Yönetici pozisyonu için son başvuru tarihi 17 Hazirandır. Başvuru yapmak ve ilan detaylarına göz atmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-bodrum-sb-kobi-portfoy-yoneticisi-2292696

Bankacılık Sektörü İstihdamı Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Bankacılık, geniş bir alan olup sürekli personel alımları gerçekleşiyor. İstihdam imkanı sağlayan sektörlerden bir tanesi Bankacılık sektörü olup, neredeyse her alanda eğitim görmüş olan bireyler, bu sektör içerisinde kendisine yer bulabilmektedir. Her ne kadar sektör için yapılmış olan alımlar yüksek olsa da bankacılık içerisinde kendinizi geliştirebilmek için hem eğitiminize hem de donanımınıza erkenden başlamanız gerekiyor.

Her sektör içerisinde olduğu gibi bankacılık sektörü içerisinde de belirli başlı aşamalardan geçtiğiniz takdirde başarınız da kaçınılmaz oluyor. Bankacılık sektörü dahilince kariyer hedefi bulunan gençler için belli başlı 2 kilit nokta bulunuyor. Bunlardan ilki, banka sınavları. Banka sınavlarından sonra asıl dikkat etmeniz gereken ve de diğer adayların farklı sebepler ile daha kolay olarak önüne geçebileceğiniz banka mülakatları. Bu iki kilit noktasını başarılı bir şekilde atlattığınız takdirde başarınız da kaçınılmaz oluyor.

Türkiye’nin önemli bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilinde çalıştırmak üzere, KOBİ Bankacılık alanı dahilince tecrübe sahibi olan, aktif şekilde satış yapabilme yeteneği bulunan, ING Bank’a dahil olan müşterilerin sayısı genişletebilecek ve aktif olarak da araç kullanabilme yetisine sahip olan yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,288BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,636TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,517TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler