ING Bank Kobi Portföy Yöneticileri Arıyor!

0
ING Bank Kobi Portföy Yöneticileri Arıyor!

ING Bank Çanakkale şubesi için yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde yeni personel ihtiyacından bahsetti.

ING Bank KOBİ Portföy Yöneticisi İlan Detayları!

ING Bank Kobi Portföy Yöneticisi pozisyonu için alımlar Çanakkale için yapılıyor. Bu nedenle sizlerin ya bu lokasyonda ikamet etmeniz ya da başvurunuzun kabul edilmesi durumunda Çanakkale’de ikamet etmeye uygun olmanız gerekiyor. Bunların yanı sıra banka iş başvurusu yapacaklarda bulunması gereken şartlar aşağıdaki gibidir;

  • En az lisans mezunu olmanız,
  • Minimum 2 senelik Bankacılık tecrübenizin bulunması,
  • BES ve SEGEM sertifikalarına sahip olmanız,
  • Analitik düşünme yeteneğinizin gelişmiş olması,
  • Hızlı düşünüp hızlı çözüm üretebilmeniz,
  • Ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmanız,
  • İnsan ilişki ve iletişiminizin kuvvetli, ikna yeteneğinizin gelişmiş olması istenmektedir.

Bankacılık sektörünün Kobi Bankacılığı kolunda deneyiminiz bulunuyorsa ING Bank Kobi Portföy Yöneticisi için yapacağınız başvurular ön değerlendirmeye alınacaktır.

ING Bank Yeni Personel Alımı Son Tarih Ne Zaman?

Türkiye’nin önemli bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilinde çalıştırmak üzere, Kobi Bankacılık alanı dahilince tecrübe sahibi olan, aktif şekilde satış yapabilme yeteneği bulunan, ING Bank’a dahil olan müşterilerin sayısı genişletebilecek yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor. ING Bank Kobi Portföy Yönetici pozisyonu için son başvuru tarihi 18 Ağustos 2019’dur.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-canakkale-sube-kobi-plus-portfoy-yoneticisi-2328753

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın