Banka İş İlanları Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Son Güncelleme:

Yapı Kredi Banka İş İlanları

Teknolojiyle bütünleşmiş olarak hareket eden Yapı Kredi, istikrarlı bir büyüme ve yaratıcı bankacılık faaliyetleriyle birçok müşterinin tercihleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kariyer hedefleyenlerin de merkezinde bulunan banka iş ilanlarıyla, adaylara ulaşmaktadır.

Kendisine takım arkadaşları arayan Yapı Kredi Bankası hem müşterilerine daha iyi bir hizmet, hem de Türkiye’de birçok kişi için kariyer hedeflerini büyütme olanağı sağlamaktadır.

Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Personel Alımları, Türkiye’nin birçok ilinde yapılacak işe alımları kapsamaktadır. Yapılan personel alımı için banka iş ilanlarına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar için banka bir takım şartlar koymaktadır ve bazı nitelikler aramaktadır. Banka personel alımı doğrultusunda, lisans seviyesinde üniversite mezunlarıyla veya 3. 4. Sınıf lisans öğrencileriyle ilgilenmektedir. Bankanın iş ilanlarına başvuracakk adayların ayrıca 28 yaşından gün almamış olması istenmektedir.

Yapılacak personel alımları için diğer nitelikler şu şekildedir;

  • İnsan ilişkileri güçlü ve başarılı,
  • Takım çalışmalarına ayak uydurabilecek,
  • Microsoft Office programlarının kullanımına hakim.

Bankanın iş ilanları için iş başvurusunda bulunacak adaylar için ayrıca belirttiği iş tanımı; Part-time çalışmak isteyenler için Yapı Kredi bünyesinde kariyerinize başlamak için temel adımları atabileceğiniz bir iş fırsatıdır. Şubelerde Pazartesi, Cuma ve yoğun günler için görevlendirilecek Part-Time Gişe Destek Yetkilisi pozisyonu için personel alımı yapılmaktadır.

Banka iş ilanı bağlamında başvurulabilecek iller; Adıyaman, Ankara, Antalya, Bolu, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Kahramanmaraş, Muğla, Niğde, Samsun, Zorgundak, Batman, Düzce.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için iş ilanında belirtilen son başvuru tarihi 23 Ekim 2016’dır.

Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-gise-destek-yetkilisi-1533452

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler