Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Personel Alacak!

Akbank Personel Alacak!

-

Özel sektör bankacılığın önemli aktörlerinden Akbank, bünyesine katılacak takım arkadaşları arıyor. Akbank, “Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi” pozisyonu için, bankacılık sektörüne ilgi duyan, bu alanda ilerlemek isteyen adaylara fırsat sunuyor.

Banka tarafından bahse konu pozisyon için aranan personelde çeşitli özelliklerin bulunması istenmektedir. Bankacılıkta kariyer için genelde banka sınavları ön şart olurken; Akbank “Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi” pozisyonu için sınav şartı koymamış ve aranan nitelikleri duyurmuştur.

Üniversite Mezunu Olma Şartı Aranıyor!

Bahse konu pozisyon için başvuru yapacak olan kişi, kişiye özel yatırım ürünleri satışı ve pazarlamasında asgari 2 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir. İş ilanına başvuru yapacak olan şahsın finansal piyasaları yakından takip eden biri olması gerekmekte ve müşteri odaklı olması pozisyon için önem arz etmektedir.

Başvuru yapacak olan adayın SPK ve BES lisansına sahip olması gerekmektedir. Ayrıca erkek adaylarda askerliğini yapmış olma şartı aranmaktadır. Başvuru yapacak olan aday üniversite mezunu olmalıdır. Banka iş ilanları arasında yer alan “Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi” pozisyonu için “Birebir Bankacılık” segmentindeki (üst gelir grubu) müşterilere yahut yeni kazandırılacak müşterilere etkin ve şahsa özel ürünlerle hizmet verecek, şube kadrolarında görev alacak yönetici ve yönetici yardımcıları aranmaktadır.

Pozisyon için başvuru yapan aday 2- 6 yıl arasında tecrübe sahibi olmalıdır. Akbank’ın “Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi” ve yönetici yardımcısı iş ilanı detaylarını öğrenmek ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-birebir-bankacilik-musteri-iliskileri-yoneticisi-1005067

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler