Fibabanka Personel Alacak

0

Fibabanka “Kurumsal ve Ticari Kredi İzleme Yönetmeni” ilanını duyurdu. Banka iş ilanları dahilinde ilan açan Fibabanka, bünyesinde istihdam etmek üzere takım arkadaşları arıyor.

Banka söz konusu personelde bulunmasını talep ettiği nitelikleri bildirmiştir. Başvuru yapacak olan adayların en az üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

İngilizce Bilen Adaylar!

Adayların bankaların kurumsal ya da ticari bankacılık izleme yahut tahsis bölümlerinde asgari 5 yıl tecrübe edinmiş olmaları banka tarafından aranan şartlardandır. İngilizce bilmeleri gereken adaylarda aranan bir diğer şart ise seyahat engeli bulunmamasıdır.

Fibabanka iş başvurusu yapacak olan erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. Kurumsal ve Ticari Kredi İzleme Yönetmeni olacak personelin yapacağı görevlerde ilanda belirtilmiştir.

Bahse konu pozisyon dahilinde, ticari ve kurumsal kredi müşterilerinde erken uyarı sinyallerini belirleme ve problemli hale gelebilecek firmaları belirleme akabinde ise gerekli tedbirleri alma görevi yerine getirilmektedir. Buna ek olarak izleme durumundaki müşterilerin riskini azaltma ve teminatlanması ile ilgili süreçleri yönetme görevi de bahse konu pozisyon dahilinde icra edilmektedir.

Söz konusu izleme yönetmeni kredilerle alakalı raporları hazırlamak ve ilaveten yasal raporlamaları yapmakla mükelleftir. Ayrıca kurumsal ve ticari kredi izleme yönetmeni yapılandırma ve protokol işlemlerini de yerine getirmelidir.

Banka sınavları kapsamında sınav açmadan kendi kriterlerine göre personel alımı yapan Fibabanka iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-kurumsal-ve-ticari-kredi-izleme-yonetmeni-1684326

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın