Denizbank Lise Mezunu Engelli Personel Alımları Yapıyor!

Denizbank Engelli Kadrosuna Personel Alımları Yapıyor! DenizBank Engelli Banka Personeli Alımı Genel Kriterleri! Detaylar İçin...

0
Denizbank Engelli Kadrosuna Personel Alımları Yapıyor!

DenizBank, bankanın Operasyon Destek Görevlisi departmanında görevlendirmek üzere, en az lise mezunu engelli banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

DenizBank tarafından yapılacak olan banka personeli alım ilanında, iş başvurusunda bulunacak engelli banka personeli adaylarının en az lise mezunu olmalarını talep ediyor.

DenizBank Engelli Banka Personeli Alımı Genel Kriterleri

İstanbul(Avr.) ve İstanbul(Asya) ikâmet eden engelli banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmalarını talep eden DenizBank, aynı zamanda bankacılık temel yetkinliklerine sahip olunmasını, düzgün bir diksiyona sahip olunmasını, iletişim yönünün kuvvetli olmasını, MS Office uygulamalarına hakim olunmasını da önemsiyor. Erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları ya da askerlikten muaf durumunda olmuş olmaları gerekmektedir.

DenizBank tarafından, DenizBank Bankacılık Merkezi’nde istihdam edilecek olan engelli banka personellerinin en az yüzde 40 oranında engel raporuna sahip olmaları gerekiyor. Güncel raporunu, banka mülakatı aşamasında paylaşabilecek olan kişilerin iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Son Başvuru Ne Zaman?

Tecrübesiz adayların da başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru yapacak adaylar İstanbul(Avr.) ve İstanbul(Asya)’da ikamet etmelidirler. Son başvuru tarihi 25 Ekim 2019 Cuma günüdür.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-operasyon-destek-gorevlisi-engelli-kadrosu-2362650

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın