Emekli Büyüklerini Denizbank’a Yönlendiren Gençlere 150 TL Nakit Kampanyası!

0

Denizbank, emekli büyüklerini Denizbank’a yönlendiren gençlere özel kampanya düzenledi.

Emekli tanıdıklarını Denizbank’a yönlendiren, maaşlarını Denizbank’tan almaya başlayanlara gençlere 150 TL, emeklilere ise 450 TL’ye varan nakit hediye ediliyor.

Denizbank Kampanyası Başvuru Koşulları

Denizbank’ın düzenlediği bu kampanyadan yararlanmak isteyen gençlerin bankanın internet sitesinde kampanyanın yer aldığı sayfadaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Formun sonunda yer alan bağlantının Denizbank’a yönlendirilecek olan emekliler ile paylaşılması gerekmektedir. Söz konusu emekli vatandaşların da gönderilen gençlerin gönderdikleri bağlantıda yer alan formu eksiksiz doldurmaları istenmektedir.

Eğer emekli vatandaşlar maaşlarını Denizbank’a taşırlarsa gençlere 150 TL, emekli vatandaşlara ise 450 TL nakit verilmektedir. Bu ücretler ise fastPay cüzdanına yüklenmektedir. Bu tutarı kendi hesabına taşımak isteyenlerin ise telefonlarına fasPay uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir.

Maaşını Denizbank’tan Alan Emeklilere Tanınan İmkanlar

Maaşını Denizbank’a taşıyan emekli vatandaşlara ise çeşitli imkanlar sağlanmaktadır. Bunlardan biri kişiler 3 aylık süre boyunca su faturalarını yüzde 10 indirimli öderler. Bunun için ise Emekli Bonus kredi kartından otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekmektedir. Ancak bu kampanya 30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir. Yani vatandaşların 30 Nisana kadar maaşlarını taşımaları ve otomatik ödeme talimatını vermeleri gerekmektedir.

Bir diğer avantaj ise 3 su siparişinde 4. Su ücretsiz olmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Denizbank emekli müşterilerinin Damla Su’dan su sipariş etmeleri, kampanya kodunu söylemeleri gerekmektedir.

Bir diğer avantaj ise ilk elektrik faturası ücretsizdir. Bu kampanyadan yararlanmak için emekli müşterilerin elektrik sepeti aracılığı ile tedarikçi firmalarını değiştirmeleri gerekmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.