Anasayfa Kredi Kartları TEB Bonus Kredi Kartı Kampanyası! 200 TL Bonus Hediye!

TEB Bonus Kredi Kartı Kampanyası! 200 TL Bonus Hediye!

TEB Bonus Kredi kartı olan müşterilerinin yapacakları alışverişlerde 200 TL bonus hediye fırsatı sunmaktadır. Kampanyaya başvurular internetten yapılmaktadır. TEB Bonus Kredi Kartı Kampanyası, İnternetten Kredi Kartı Başvurusu ve Başvurusu sonrası detaylar yazımızda…

TEB Bonus Kredi Kartı Kampanyası! 200 TL Bonus Hediye!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bonus kartlıların yapacakları alışverişlere özel kampanya düzenlendi. Kampanya dahilinde kredi kartı ve/veya ek kart başvurusu yapılması gerekmektedir. Banka karta onay verdikten sonra da karttan yapılan ilk harcamada 50 TL bonus hediyesi verilmektedir.

Kişiler karttan harcama sözü verirlerse verilen bonus hediye daha fazladır. TEB Bonus Kredi Kartı Kampanyası dahilinde harcama sözünde 150 TL bonus daha verilmektedir. Yani toplamda 200 TL’ye tekabül etmektedir.

Ne Kadarlık Harcama Sözü Verilmesi Gerekiyor?

Müşterilerin 200 TL bonus hediye alabilmeleri için asıl kredi kartlarının olması gerekmektedir. Aylık verilen harcama sözü miktarına göre de bonus hediye tutarları farklılık göstermektedir.

  • 250 TL Harcama Sözü için 25 TL Bonus,
  • 500 TL Harcama Sözü için 50 TL Bonus,
  • 750 TL Harcama Sözü için 75 TL Bonus,
  • 1.000TL Harcama Sözü için 100 TL Bonus,
  • 1.500 TL Harcama Sözü için 150 TL Bonus,
  • 2.000 TL Harcama Sözü için 200 TL Bonus,
  • 3.000 TL Harcama Sözü için 300 TL Bonus,
  • 5.000 TL Harcama Sözü için 500 TL Bonus.

Bonus hediye için 12 aylık da taahhüt verilmesi gerekmektedir. Harcama sözü taahhüdü dahilinde kazanılan bonus karta sadece bir kez yüklenmektedir. Kartlardan verilen taahhüt toplamı ise toplam limitin yüzde 70’inden fazla olamaz.

Kampanyaya Katılım için Son Tarih?

Kampanyaya katılabilmek için 31 Mayıs 2018 tarihine kadar başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Kampanya döneminde iptal edilip tekrardan oluşturulan kart ve ek kartlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Aynı zamanda banka personelleri de kampanyadan yararlanamayacaktır.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,786BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,030TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,563TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler