Ana SayfaEtiketlerDonald Trump

Donald Trump

27 Şubat-3 Mart Piyasa Gündemi

Piyasalar yoğun veri akışının görüleceği yeni bir haftaya merhaba diyecek.

Dolara Merkez Bankası Etkisi

2017 yılının başında Dolar karşısında değer kaybeden TL, TCMB’nin piyasa müdahaleleri ile kayıplarını sildi.

ABD Hisseleri Haftayı Yükselişle Tamamladı

ABD hisse senedi piyasaları ABD ekonomisinde büyüme beklentilerinin oluşması ile haftanın son işlem gününde yükseldi. Ayrıntılar Haberimizde!

Altında Trump Etkisi

Gündemden düşmeyen Başkan konuştu altın düştü.

ABD Hisseleri Dört Gün Aradan Sonra Yükselişe Geçti

ABD hisse senetleri dört günlük değer kaybını Apple’nin birinci çeyrek kar açıklaması ile silmeye başladı. Ayrıntılar Haberimizde!

Küresel Piyasalarda ABD Hisselerinin Düşüşü Devam Ediyor

ABD Başkanı Donald Trump’ın uygulamaya koyduğu politikaların etkisi ile ABD hisse senetleri 2017 yılının en büyük değer kaybına devam ediyor. Ayrıntılar Haberimizde!

Donald Trump’ın Politikaları Bu Sefer ABD Hisselerini Düşürdü

Donald Trump’ın göçmen kararının etkisi ile küresel piyasalarda ABD hisse senetleri günü düşüşle kapattı. Ayrıntılar Haberimizde!

Euro Kısa Sürede Çökebilir

ABD Başkanı Donald Trump tarafından ABD’nin AB Büyükelçisi olarak atanması beklenen Ted Malloch, Euro hakkında önemli açıklamalarda bulunarak önümüzdeki, yıllık süreçte çöküş yaşayabileceğini söyledi.

Moody’s Trump’lı ABD’yi Değerlendirdi

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu olan Moody’s Trump’ın devraldığı ABD ekonomisini ve Trump’dan sonra olası ABD ekonomisini değerlendirdi. Kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s değerlendirmesinde 10 yıl sonra ABD’nin kredi gücünün ağırlaşacağı bildirisi dikkat çekti. Ayrıntılar Haberimizde!

Petrole Trump Ayarı

Ekonomi uzmanları Trump’ın ABD Başkanı olmadan önceki ve olduktan sonraki söylemlerini değerlendirerek, ABD’nin petrol üretiminde iç Pazar tercihini arttıracağını belirtti.

Donald Trump ABD’nin Trans-Pasifik Ortaklığı’nı Sonlandırdı

Gerek seçim vaatleri gerekse ABD Başkanlığı seçimini kazandığı günden buyana radikal söylemlere sahip olan ABD yeni Başkanı Donald Trump Trans- Pasifik Ortaklığı’na son verdi. ABD Başkanı Donald Trump’ın ABD dış ticaret ilişkilerinde yeni düzenlemelere gideceği bekleniyordu. Ayrıntılar Haberimizde!

Altın 2 Ayın Rekorunu Kırdı

Altının ons fiyatı 1220 dolar seviyesine ulaşarak son iki ayın rekorunu kırdı. Kapalıçarşı’da gram altın 148 liradan alıcı bulurken çeyrek altın 242, Cumhuriyet altını ise 988 liraya satılıyor.