Advert Advert Advert

Palandöken: Esnaf Kart Kolaylık ve İndirim Sağlayacak!

Palandöken: Esnaf Kart Kolaylık ve İndirim Sağlayacak!
Palandöken: Esnaf Kart Kolaylık ve İndirim Sağlayacak! -

Esnaflara yapacakları alışverişlerde kolaylık sağlamak için yeni bir projenin gündemde olduğunu belirten Palandöken, Esnaf Kart sayesinde esnafın alışverişte kolaylık ve indirim olanağına sahip olacağını söyledi.

Esnafların yaptıkları alışverişlerde kolaylık yaşamasının ticaretin hareketinde etkili olacağını belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnaf için yeni oluşturulan Esnaf Kart projesinin çok önemli olduğunu hayata geçirildiğinde alışverişlerde esnafa kolaylık ve indirim sağlayacağını söyledi. Esnaf Kart üzerindeki çalışmaların bir süredir devam ettiğini belirten Palandöken, projede sona yaklaşıldığını, yakın zamanda piyasaya sürüleceğini, kartın talep eden tüm esnaf ve sanatkarlara ücretsiz dağıtılacağını söyledi. Kartın esnaf için çok kullanışlı olacağının altını çizen Palandöken, başta akaryakıt olmak üzere diğer tüm alanlarda kartın kullanıcılarına indirim sağlayacağını söyledi.

10 Milyonun Üzerinde Kişi Faydalanabilir

Kartın kullanıma geçmesi ile talep eden 2 milyon esnaf ve sanatkarın alabileceğini ve aile fertleri ile birlikte toplamda 10 milyon kişinin kullanımında olacağını belirten Palandöken, kart kullanıcılarının hem ticari hem de bireysel araçları için kartı akaryakıt, oto lastiği gibi alanlarda kullanabileceğini, aile bireyleri için yapılan giyim konaklama harcamalarında geçerli olacağını kartın çok sayıda avantajının olacağını söyledi. Palandöken projenin ikinci ayağında hedeflerinin esnafın kartları kendi arasındaki alışverişlerde kullanmasının olduğunu sözlerine ekledi.

Çok Yönlü Kullanım

Esnaf Kart’ın kullanıcılar tarafından hem ev ihtiyaçlarında hem dükkanları için yaptıkları alışverişlerde kullanabileceğini belirten Palandöken, bu aydan itibaren projenin ilk ayağı olarak esnaf ve sanatkarların indirimli elektrik kullanmaya başlayacağını, 82 liranın üzerinde fatura ödeyen esnaf ve sanatkarın dilediği mekânda indirimli elektrik kullanma imkanının olacağını söyledi. Palandöken TESK üyesi olmanın avantajının yaşanmaya devam edeceğini söyledi.

indirim Esnaf Kart esnaf ve sanatkar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
BDDK Başkanı Akben: Türk Bankacılık Sistemi Sağlam!
BDDK Başkanı Akben: Türk Bankacılık Sistemi Sağlam!