Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

0

Garanti Bankası, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanları yayınlayan Garanti Bankası, İstanbul Asya ve Avrupa Yakaları ile Sivas şubeler için Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanı başvurusu yapacak adayların lisan ya da meslek yüksekokulu mezunu olmaları gerekmektedir. Yüksek lisans eğitimlerine devam eden adayların başvuruları da değerlendirme kapsamında bulundurmaktadır. Telefon Bankacılığı aracılığı ile Garanti Bankası’ndan bankacılık alanında hizmet almak isteyen müşterilerin isteklerinin cevaplandırılması, isteklerin gerçekleştirilmesi ve bankanın ürün satışlarının gerçekleştirmesi kapsamında görev alacak adayların 30 ve üzeri yaşta olmamaları gerekmektedir. 30 yaşın üzerinde olan adayların başvurularını banka değerlendirmeye almayacaktır. 

İstanbul için başvuru yapacak adaylar Bağcılar ilçesine bağlı olan Güneşli semtinde istihdam edilecekler. Bu nedenle adayların bu semte ulaşım problemlerinin bulunmaması gerekmektedir.

Banka personel alım başvurusu yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Askerlik hizmetini yapmamış adayların ise en az 1 yıl olmak koşulu ile tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

İstanbul lokasyonlu istihdam edilecek adaylar haftanın 5 günü sabah 09.00 ile akşam 18.00 arasında çalışacak olup, Sivas lokasyonlu istihdam edilecek adaylar ise haftanın 6 günü çalışıp, günde 6,5 saat istihdam edilecekler.

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi başvurusu yapan adayların başvuruları değerlendirmeye alınıp, sınavlara tabi tutulacaklar. Sınavlar bireylere sms ve mail yoluyla bilgilendirilecektir. İstanbul için başvurular 13 Temmuz 2017 Perşembe günü, Sivas için ise 25 Mayıs 2017 Perşembe günü sona erecektir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743?

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-1427742?

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın