Ana SayfaKredilerZiraat Bankası'ndan Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası’ndan Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası, müşterilerinin  tüm ihtiyaçları için 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Eğitim, sağlık, alışveriş gibi nakit ihtiyacına gerek duyduğumuz anlar için uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırıyoruz. En az faizle uzun vadeli ödeme planlarında kredilerimizi geri ödeyebileceğimiz ihtiyaç kredisi veren bankaları inceliyoruz. Yurt dışında da büyüme hedefi olan, en geniş uluslararası hizmet ağına sahip olan Ziraat Bankası bu kapsamda müşterilerine uygun ödeme planlı ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

48 ay vadeli 15.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bireyler için Ziraat Bankası yüzde 1,19 faiz oranı uyguluyor. Müşterilerin aylık ödeyecekleri tutar ise 433,88 Türk Lirasına tekabül ediyor. Banka, müşterilerine 3 ayda bir olacak şekilde de ödeme planı tercihi sunuyor. 15.000 TL ihtiyaç kredisini 3 ayda bir ödemeli tercih etmek isteyen bireylerin kredi taksit tutarları ise bin 319,33 Türk Lirası yapıyor.

Hayat sigortası yaptırmak isteyen müşterilerden banka tek seferlik olmak üzere 43,48 Türk Lirası alıyor. Bu tutar kişinin yaşına, aldığı kredi tutarına ve vade süresine göre farklılık gösterebiliyor. Tahsis ücreti alan banka 15.000 TL için 75 Türk Lirasına tekabül ediyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu kapsamında banka müşterilerine bir çok başvuru kanalı imkanı sunuyor. Bunlar; internet şubesi ve sitesi, Ziraat Mobil uygulaması, Çağrı Merkezi, Ziraat Bankası ATM’leri ve şubeleridir. Şubeye gidip başvuru yapmak isteyen bireylerin yanlarında nüfus cüzdanlarını, ikametgah belgelerini ve gelir belgelerini getirmeleri gerekiyor. Eğitim için ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak bireylerin bu belgelere ek olarak eğitimlerine ilişkin belgeleri getirmeleri gerekiyor. Ziraat Bankası, bireylerden gerekli gördüğü durumlarda ek belgeler talep edebiliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.