Ziraat Bankası, müşterilerinin  tüm ihtiyaçları için 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Eğitim, sağlık, alışveriş gibi nakit ihtiyacına gerek duyduğumuz anlar için uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırıyoruz. En az faizle uzun vadeli ödeme planlarında kredilerimizi geri ödeyebileceğimiz ihtiyaç kredisi veren bankaları inceliyoruz. Yurt dışında da büyüme hedefi olan, en geniş uluslararası hizmet ağına sahip olan Ziraat Bankası bu kapsamda müşterilerine uygun ödeme planlı ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

48 ay vadeli 15.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bireyler için Ziraat Bankası yüzde 1,19 faiz oranı uyguluyor. Müşterilerin aylık ödeyecekleri tutar ise 433,88 Türk Lirasına tekabül ediyor. Banka, müşterilerine 3 ayda bir olacak şekilde de ödeme planı tercihi sunuyor. 15.000 TL ihtiyaç kredisini 3 ayda bir ödemeli tercih etmek isteyen bireylerin kredi taksit tutarları ise bin 319,33 Türk Lirası yapıyor.

Hayat sigortası yaptırmak isteyen müşterilerden banka tek seferlik olmak üzere 43,48 Türk Lirası alıyor. Bu tutar kişinin yaşına, aldığı kredi tutarına ve vade süresine göre farklılık gösterebiliyor. Tahsis ücreti alan banka 15.000 TL için 75 Türk Lirasına tekabül ediyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu kapsamında banka müşterilerine bir çok başvuru kanalı imkanı sunuyor. Bunlar; internet şubesi ve sitesi, Ziraat Mobil uygulaması, Çağrı Merkezi, Ziraat Bankası ATM’leri ve şubeleridir. Şubeye gidip başvuru yapmak isteyen bireylerin yanlarında nüfus cüzdanlarını, ikametgah belgelerini ve gelir belgelerini getirmeleri gerekiyor. Eğitim için ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak bireylerin bu belgelere ek olarak eğitimlerine ilişkin belgeleri getirmeleri gerekiyor. Ziraat Bankası, bireylerden gerekli gördüğü durumlarda ek belgeler talep edebiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın