Vakıfbank’tan Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi!

0

Çeşitli ihtiyaç durumları için müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenleyen Vakıfbank, şimdide 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor.

Düğün masrafları, çocukların eğitim giderleri, beyaz eşya taksitleri, yeni mobilya satın almak isteyen bireyler ve benzeri gibi durumlar kapsamında nakit ihtiyacı olan müşterileri için Vakıfbank uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında çeşitli ödeme planı seçenekleri sunuyor. Bireyler gelir durumlarına göre isterlerse aylık aylık ödeme yapabilirken, isterlerse de 3 ayda bir ya da değişen taksitli ödeme planları ile kredi ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru esnasında banka müşterilerinden nüfus cüzdanları ve ikamet ettikleri yerin belgesi dışında gelir belgelerini istemektedir. Bireylerin gelir tablolarına göre en uygun ödeme planı imkanını sunan banka, müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamayı hedefliyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında hayat sigortası yaptırıp, bireylerden tek seferlik olmak üzere hayat sigortası primi almaktadır. İhtiyaç kredisi karşılığında teminat talep eden Vakıfbank, teminatın malikinin kendisinin olması gerekmektedir. Kefil karşılığı kredi imkanından yararlanmak isteyen müşterilerin kefillerinin de başvuru esnasında bankanın istediği belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,75’tir. Ancak ipotek karşılığında ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyenler için banka ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 1,30 olarak belirlemiştir.

48 ay vadeli 50.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisinden ipotekli olarak yararlanmak isteyen bir bireyin ödeyeceği ortalama hayat sigortası primi 177,73 Türk Lirasıdır. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın