Ana SayfaKredilerVakıfbank'tan Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi!

Vakıfbank’tan Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Çeşitli ihtiyaç durumları için müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenleyen Vakıfbank, şimdide 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor.

Düğün masrafları, çocukların eğitim giderleri, beyaz eşya taksitleri, yeni mobilya satın almak isteyen bireyler ve benzeri gibi durumlar kapsamında nakit ihtiyacı olan müşterileri için Vakıfbank uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında çeşitli ödeme planı seçenekleri sunuyor. Bireyler gelir durumlarına göre isterlerse aylık aylık ödeme yapabilirken, isterlerse de 3 ayda bir ya da değişen taksitli ödeme planları ile kredi ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru esnasında banka müşterilerinden nüfus cüzdanları ve ikamet ettikleri yerin belgesi dışında gelir belgelerini istemektedir. Bireylerin gelir tablolarına göre en uygun ödeme planı imkanını sunan banka, müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamayı hedefliyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında hayat sigortası yaptırıp, bireylerden tek seferlik olmak üzere hayat sigortası primi almaktadır. İhtiyaç kredisi karşılığında teminat talep eden Vakıfbank, teminatın malikinin kendisinin olması gerekmektedir. Kefil karşılığı kredi imkanından yararlanmak isteyen müşterilerin kefillerinin de başvuru esnasında bankanın istediği belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,75’tir. Ancak ipotek karşılığında ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyenler için banka ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 1,30 olarak belirlemiştir.

48 ay vadeli 50.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisinden ipotekli olarak yararlanmak isteyen bir bireyin ödeyeceği ortalama hayat sigortası primi 177,73 Türk Lirasıdır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.