Krediler Anadolubank'tan Yüzde 1,40'dan Başlayan Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi

Anadolubank’tan Yüzde 1,40’dan Başlayan Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi

Son Güncelleme:

Anadolubank, müşterilerine özel uzun vade ve uygun faiz oranlarında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Düğün, ev eşyası, elektronik eşya, alışveriş, dekorasyon, tatil ve benzeri gibi nakit ihtiyacına gerek duyulduğu anlar durumu için Anadolubank, uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,50 olup, sabittir. Banka her vade ve kredi tutarı için faiz oranlarını sabit tutmuştur. Faiz oranları kurdaki hareketlenmelerden etkilenmemektedir. Anadolubank ihtiyaç kredisi başvuru yapmak isteyen bireylerden banka kefil talep etmektedir. Kefillerinde de müşterilerden istenilen belgelerin aynısını getirmesi gerekmektedir. Bireylerden başvuru esnasında nüfus cüzdanlarının aslı yahut fotokopisi, gelir durumlarını gösteren dokümanları ve kredi konut satın alımı için kullanılacaksa konutun tapusunun ya da yapı kullanım izin belgesinin getirilmesi gerekmektedir.

Ücretli olarak bir işte çalışan bireylerin işyeri tarafından onaylanmış olan maaş tutarını gösteren belgeyi ya da maaş bordrosunu, serbest meslek ile uğraşan vatandaşların vergi levhalarını, son 2 senelik gelir belgelerini, şirket ortağı olan vatandaşların vergi levhalarını, emekli maaşı ile kredi imkanından yararlanacak bireylerin ise emekli  hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir.

48 ay vadeli 10.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak isteyen bireylerin aylık ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,50’dir. Banka bireylerden tek seferlik tahsis ücreti almaktadır. 10.000 TL ihtiyaç kredisi için tahsis ücreti 50 Türk Lirası ve aylık kredi taksidi 312,89 Türk Lirasıdır. Teminatlı ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen müşterileri için ise Anadolubank yüzde 1,40 oranında faiz uygulamaktadır. İhtiyaç kredisi başvuruları bankanın şubelerinden gerçekleşmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler