Ana SayfaKredilerAnadolubank'tan Yüzde 1,40'dan Başlayan Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi

Anadolubank’tan Yüzde 1,40’dan Başlayan Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, müşterilerine özel uzun vade ve uygun faiz oranlarında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Düğün, ev eşyası, elektronik eşya, alışveriş, dekorasyon, tatil ve benzeri gibi nakit ihtiyacına gerek duyulduğu anlar durumu için Anadolubank, uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,50 olup, sabittir. Banka her vade ve kredi tutarı için faiz oranlarını sabit tutmuştur. Faiz oranları kurdaki hareketlenmelerden etkilenmemektedir. Anadolubank ihtiyaç kredisi başvuru yapmak isteyen bireylerden banka kefil talep etmektedir. Kefillerinde de müşterilerden istenilen belgelerin aynısını getirmesi gerekmektedir. Bireylerden başvuru esnasında nüfus cüzdanlarının aslı yahut fotokopisi, gelir durumlarını gösteren dokümanları ve kredi konut satın alımı için kullanılacaksa konutun tapusunun ya da yapı kullanım izin belgesinin getirilmesi gerekmektedir.

Ücretli olarak bir işte çalışan bireylerin işyeri tarafından onaylanmış olan maaş tutarını gösteren belgeyi ya da maaş bordrosunu, serbest meslek ile uğraşan vatandaşların vergi levhalarını, son 2 senelik gelir belgelerini, şirket ortağı olan vatandaşların vergi levhalarını, emekli maaşı ile kredi imkanından yararlanacak bireylerin ise emekli  hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir.

48 ay vadeli 10.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak isteyen bireylerin aylık ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,50’dir. Banka bireylerden tek seferlik tahsis ücreti almaktadır. 10.000 TL ihtiyaç kredisi için tahsis ücreti 50 Türk Lirası ve aylık kredi taksidi 312,89 Türk Lirasıdır. Teminatlı ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen müşterileri için ise Anadolubank yüzde 1,40 oranında faiz uygulamaktadır. İhtiyaç kredisi başvuruları bankanın şubelerinden gerçekleşmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.