Ana SayfaKredilerOdeabank'tan Gelir Belgesiz Anında 3.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Odeabank’tan Gelir Belgesiz Anında 3.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Odeabank, müşterilerine günlük 3 Türk Lirasından başlayan taksit imkanları ile gelir belgesi talep etmeden anında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Çeşitli nakit ihtiyacı durumları için uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırıp, bizim için en uygun olanı tercih ederiz. En az faizli uzun vadeli ihtiyaç kredisi ödeme planları oluşturmak, bankalarla herhangi bir sorun yaşamamak isteriz. Bu kapsamda Odeabank’ta müşterilerine öze ihtiyaç kredisi faiz oranları ile imkanlar tanıyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bireylerin şubelere gitmelerine gerek kalmıyor. Banka telefondan hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilme şansı tanıyor. Birer boşluk bırakarak NAKIT ve T.C. kimlik numarasını yazıp 8444’e göndermeniz gerekiyor. Ya da Odebank internet şubesinden de başvuru imkanı tanıyan banka benzer şekilde mobil şubesinden de aynı imkanları tanıyor.

İhtiyaç kredisi taksit ödemeleri için de Odebank çeşitli ödeme kanalları imkanı sunuyor. Müşteriler ödemelerini 5 farklı çeşitte gerçekleştirebiliyor. Bunlar biri Odebank İnternet Şubesidir. Bireyler internet şubelerine giriş yaparak ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler. Diğer ödeme kanalı ise 444 8 444 Odebank İletişim Merkezi aranarak ödemeyi gerçekleştirmek mümkündür. Diğer ödeme kanalı ise bankanın mobil şubesidir. Müşteriler başka banka hesaplarından Odebank hesaplarına EFT yahut havale yapabilirler. Son olarak da Akbank ATM’leri ile PTT şubelerinden de ihtiyaç kredisi taksit ödemelerini gerçekleştirmek mümkündür.

48 ay vadeli 3.000 TL ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bir bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,29’dur. Aylık taksit miktarı ise 89 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Kredi başvurusunda gelir belgesi istemeyen banka gerekli gördüğü durumlarda belgeler talep edebilir, kredi içeriğini değiştirebilir, kampanyayı durdurabilir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.