Krediler Odeabank'tan Gelir Belgesiz Anında 3.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Odeabank’tan Gelir Belgesiz Anında 3.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Son Güncelleme:

Odeabank, müşterilerine günlük 3 Türk Lirasından başlayan taksit imkanları ile gelir belgesi talep etmeden anında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Çeşitli nakit ihtiyacı durumları için uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırıp, bizim için en uygun olanı tercih ederiz. En az faizli uzun vadeli ihtiyaç kredisi ödeme planları oluşturmak, bankalarla herhangi bir sorun yaşamamak isteriz. Bu kapsamda Odeabank’ta müşterilerine öze ihtiyaç kredisi faiz oranları ile imkanlar tanıyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bireylerin şubelere gitmelerine gerek kalmıyor. Banka telefondan hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilme şansı tanıyor. Birer boşluk bırakarak NAKIT ve T.C. kimlik numarasını yazıp 8444’e göndermeniz gerekiyor. Ya da Odebank internet şubesinden de başvuru imkanı tanıyan banka benzer şekilde mobil şubesinden de aynı imkanları tanıyor.

İhtiyaç kredisi taksit ödemeleri için de Odebank çeşitli ödeme kanalları imkanı sunuyor. Müşteriler ödemelerini 5 farklı çeşitte gerçekleştirebiliyor. Bunlar biri Odebank İnternet Şubesidir. Bireyler internet şubelerine giriş yaparak ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler. Diğer ödeme kanalı ise 444 8 444 Odebank İletişim Merkezi aranarak ödemeyi gerçekleştirmek mümkündür. Diğer ödeme kanalı ise bankanın mobil şubesidir. Müşteriler başka banka hesaplarından Odebank hesaplarına EFT yahut havale yapabilirler. Son olarak da Akbank ATM’leri ile PTT şubelerinden de ihtiyaç kredisi taksit ödemelerini gerçekleştirmek mümkündür.

48 ay vadeli 3.000 TL ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bir bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,29’dur. Aylık taksit miktarı ise 89 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Kredi başvurusunda gelir belgesi istemeyen banka gerekli gördüğü durumlarda belgeler talep edebilir, kredi içeriğini değiştirebilir, kampanyayı durdurabilir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler