Ana SayfaKredilerTEB'ten 24 Saat İçinde Onaylanan İhtiyaç Kredisi!

TEB’ten 24 Saat İçinde Onaylanan İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB) aylık yüzde 1,49 faiz oranı ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

TEB, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını değiştirmeyip, tüm kredi tutarları ve kredi vadelerinde aynı tutuyor. Faiz oranları piyasada meydana gelen faiz oranları değişimlerinden etkilenmeyip, kredi vadesi süresi boyunca aynı kalmaktadır. Müşterilerine özel çözümler sunan Türk Ekonomi Bankası, müşterilerinin tüm acil nakit ihtiyaçlarında yanlarında olup, 24 saat içinde finansman imkanı sağlamaktadır. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu için bankanın şubelerine gitmek gerekmektedir. Banka başvuru esnasında bireylerden bazı belgeler talep etmektedir. Bu belgeler bireylerin T.C. kimlik numaralarının yazılı olduğu nüfus cüzdanı yahut sürücü belgesi, gelir durumlarını gösteren gelir dokümanları ya da maaş bordroları, serbest meslek sahibi olan bireylerin ve işletme sahiplerinin ise vergi levhalarını getirmeleri gerekmektir.

Müşterilerinin aylık gelir bütçelerine göre ödeme planları oluşturan TEB, çeşitli ödeme planları sunmaktadır.

36 ay vadeli 20 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen bireyler için aylık uygulanan faiz oranı yüzde 1,49 olmaktadır. Aylık ihtiyaç kredisi taksit tutarı 758,19 Türk Lirası olup, geri ödenecek tutar ise 27 bin 294,92 Türk Lirası olmaktadır. TEB ihtiyaç kredilerinde efektif aylık faiz oranının aylık maliyet oranına ya da bunun yıllık olarak oranlarına kredi tahsis ücreti ile yüzde 5 oranında BSMV ücreti dahil edilerek hesaplanmıştır. 20 bin Türk Lirası için tahsis ücreti ise 100 Türk Lirasıdır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.