Ana SayfaKredilerTEB'ten 24 Saat İçinde Onaylanan İhtiyaç Kredisi!

TEB’ten 24 Saat İçinde Onaylanan İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB) aylık yüzde 1,49 faiz oranı ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

TEB, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını değiştirmeyip, tüm kredi tutarları ve kredi vadelerinde aynı tutuyor. Faiz oranları piyasada meydana gelen faiz oranları değişimlerinden etkilenmeyip, kredi vadesi süresi boyunca aynı kalmaktadır. Müşterilerine özel çözümler sunan Türk Ekonomi Bankası, müşterilerinin tüm acil nakit ihtiyaçlarında yanlarında olup, 24 saat içinde finansman imkanı sağlamaktadır. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu için bankanın şubelerine gitmek gerekmektedir. Banka başvuru esnasında bireylerden bazı belgeler talep etmektedir. Bu belgeler bireylerin T.C. kimlik numaralarının yazılı olduğu nüfus cüzdanı yahut sürücü belgesi, gelir durumlarını gösteren gelir dokümanları ya da maaş bordroları, serbest meslek sahibi olan bireylerin ve işletme sahiplerinin ise vergi levhalarını getirmeleri gerekmektir.

Müşterilerinin aylık gelir bütçelerine göre ödeme planları oluşturan TEB, çeşitli ödeme planları sunmaktadır.

36 ay vadeli 20 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen bireyler için aylık uygulanan faiz oranı yüzde 1,49 olmaktadır. Aylık ihtiyaç kredisi taksit tutarı 758,19 Türk Lirası olup, geri ödenecek tutar ise 27 bin 294,92 Türk Lirası olmaktadır. TEB ihtiyaç kredilerinde efektif aylık faiz oranının aylık maliyet oranına ya da bunun yıllık olarak oranlarına kredi tahsis ücreti ile yüzde 5 oranında BSMV ücreti dahil edilerek hesaplanmıştır. 20 bin Türk Lirası için tahsis ücreti ise 100 Türk Lirasıdır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.