Müşteri odaklı çalışıp hizmet ağını sürekli genişleten ve kadrolarını büyüten Şekerbank, kadrosunda bulunan açık Mobil Satış Temsilciliği pozisyonu için alımlar yapacağını duyurdu.

Şekerbank Mobil Satış Temsilcisi alımlarına başvuru yapmak isteyen adayların üniversitelerin 4 senelik eğitim veren bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Bölüm kapsamında kriter koyan banka adayların İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini bitirmiş ya da muaf olmaları istenmektedir. Askerlik yapmak ile sorumlu olacak adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Takım çalışması gerektirecek olan Şekerbank’ın yayınladı banka iş ilanında adayların takım çalışmalarında başarılı, uyumlu olmaları istenmektedir. İnsanlarla olan iletişimlerin kuvvetli olunması, insanlara karşı güler yüzlü olunması ve  en önemli adayların kendilerine güvenmesi bankanın açık pozisyonu için olması gereken en önemli kriterlerdendir.

Adayların satış yeteneklerinin yüksek olması, insanları ikna etme yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmektedir. 6 Farklı şehirde istihdam olanağı sağlayan Şekerbank, adayların şehirlerarası konaklamalı seyahat engellerinin bulunmamasını talep etmektedir. Adayların B sınıfı ehliyeti almayı hak kazanmış olmaları, aktif bir şekilde şehirlerarası araç kullanabilmeleri gerekmektedir. Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek adayları tercih edecek olan banka, adayları sürekli ve tam zamanlı olmak üzere istihdam edecektir.

Ankara, İzmir, Samsun, Adana, Bursa ve Eskişehir illerinde açık pozisyonları bulunan bankanın açık pozisyonlarına başvuru yapacak adayların ya bu illerde ikamet ediyor olmaları ya da edebilecek durumda olmaları gerekmektedir. Başvurular 3 Temmuzda sona erecektir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-satis-temsilcisi-1784326?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın