Advert Advert Advert

Odebank Direkt Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Odebank Direkt Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!
Odebank Direkt Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor! Pınar Çürük -

Odeabank, Direkt Satış Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Odeabank, Direkt Satış Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Odeabank'ın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak bireyler ofis dışında yani sahada bankanın ihtiyaç kredisi ve kredi kartlarının satışlarını gerçekleştirecek. Odebank Direkt Satış Temsilcisi alımları için banka adaylara bazı kriterler koymuştur. Adayların en az lisans ya da ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Devam zorunluluğu bulunmayan lisans öğrencilerinin başvurularını da banka değerlendirecektir. Banka adayların bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı istemelerini, hedeflerinin bu yönde olmalarını istemektedir. Bu alanda kariyer düşünen adayların başvuruları değerlendirme kapsamında bulunacaktır.

Banka personel alımlarına başvuru yapmak isteyen adayların insanlarla olan iletişimlerinin güçlü, iyi olması, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmektedir. Müşteri odaklı hizmet veren, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için her geçen gün kendisi bir adım ileriye taşıyan Odebank, Direkt Satış Temsilcisi için başvuru yapacak adayların da aynı performansta bulunmalarını,  müşterilerine en hızlı şekilde çözüm üretebilmelerini ve en iyi hizmeti vermelerini istemektedir.

Satış tecrübesi olan adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacak olan Odeabank, adayların aynı zamanda ekip çalışmalarında başarılı, uyumlu olmalarını istemektedir. Sahada istihdam edilecek olan adayların genel dış görünümlerine özen göstermeleri istenmekte olup, aynı zamanda seyahat engellerinin bulunmaması talep edilmektedir. Adayların B sınıfı ehliyete sahip olmaları, araç kullanabilmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlikle bir ilişkilerinin kalmamış olması ya da varsa da en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmalıdırlar.

Odeabank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/odea-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-1062113?

Odeabank Direkt Satış Temsilcisi banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası En Az Önlisans Mezunu Satış Yetkilisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası
Yapı Kredi Bankası'ndan Tatil Kredisi Kampanyası