Denizbank İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı alımları yapacağını duyurdu.

Denizbank’ın yayınladığı banka iş ilanı kapsamında adaylar müşterilerin talep ve işlemlerini gerçekleştirip, bankanın karlılık oranını artırmak için yapılan satış faaliyetleri ile katkı sağlanmasından sorumlu olacaklar. Başvuruları onaylanan adaylar İletişim Merkezi Asistanı İşbaşı Eğitim Programına katılıp, programı başarılı ile tamamlayanlar şubelerde istihdam edilmektedirler. Eğitim programlarının 1 ayı Denizbank Akademi’de 2 ayı ise iş başında geçmektedir. Eğitim içeriklerinde ise Deniz’i Keşfedelim, Kişisel İmaj Yönetimi, Bankacılığa Giriş Programı, Telefonda İletişim Becerileri, Diksiyona ek olarak Telefon Satış Becerileri olmaktadır. Bu eğitimlerin sonunda sınav olup, adaylara sertifika verilmektedir.

Denizbank banka personel alımlarına başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların 28 ve üzeri yaşta bulunmamaları, MS Office programları hakkında bilgi sahibi, programları kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Tam zamanlı görev gerektirecek bankanın açık pozisyonunda adayların tam zamanlı olarak istihdam edebilecek durumda olmaları, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmeleri gerekmektedir. Takım çalışması gerektirecek olan İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı pozisyonu kapsamında adayların takım çalışmalarında başarılı olmaları gerekmektedir. Diksiyona çok önem veren Denizbank, adayların aynı önemi vermelerini, diksiyonlarının düzgün olmasını, insanlar olan iletişimlerinin güçlü olmasını, güler yüzlü davranmalarını istemektedir. Adayların satış ve ikna yeteneklerinin gelişmiş olması gerekip, başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları yapmamışlarsa en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini yapmamış erkek adayların başvurularını Denizbank değerlendirmeye almayacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Haziran 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-iletisim-merkezi-asistani-1797889? 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.