Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı Alımları Yapacak!

Denizbank İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı alımları yapacağını duyurdu.

Denizbank’ın yayınladığı banka iş ilanı kapsamında adaylar müşterilerin talep ve işlemlerini gerçekleştirip, bankanın karlılık oranını artırmak için yapılan satış faaliyetleri ile katkı sağlanmasından sorumlu olacaklar. Başvuruları onaylanan adaylar İletişim Merkezi Asistanı İşbaşı Eğitim Programına katılıp, programı başarılı ile tamamlayanlar şubelerde istihdam edilmektedirler. Eğitim programlarının 1 ayı Denizbank Akademi’de 2 ayı ise iş başında geçmektedir. Eğitim içeriklerinde ise Deniz’i Keşfedelim, Kişisel İmaj Yönetimi, Bankacılığa Giriş Programı, Telefonda İletişim Becerileri, Diksiyona ek olarak Telefon Satış Becerileri olmaktadır. Bu eğitimlerin sonunda sınav olup, adaylara sertifika verilmektedir.

Denizbank banka personel alımlarına başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların 28 ve üzeri yaşta bulunmamaları, MS Office programları hakkında bilgi sahibi, programları kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Tam zamanlı görev gerektirecek bankanın açık pozisyonunda adayların tam zamanlı olarak istihdam edebilecek durumda olmaları, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmeleri gerekmektedir. Takım çalışması gerektirecek olan İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı pozisyonu kapsamında adayların takım çalışmalarında başarılı olmaları gerekmektedir. Diksiyona çok önem veren Denizbank, adayların aynı önemi vermelerini, diksiyonlarının düzgün olmasını, insanlar olan iletişimlerinin güçlü olmasını, güler yüzlü davranmalarını istemektedir. Adayların satış ve ikna yeteneklerinin gelişmiş olması gerekip, başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları yapmamışlarsa en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini yapmamış erkek adayların başvurularını Denizbank değerlendirmeye almayacaktır.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-iletisim-merkezi-asistani-1797889? 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.