Denizbank İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı Alımları Yapacak!

Denizbank İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı Alımları Yapacak!

Denizbank, İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı alımları yapacağını duyurdu.Denizbank, İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı alımları yapacağını duyurdu.

Denizbank'ın yayınladığı banka iş ilanı kapsamında adaylar müşterilerin talep ve işlemlerini gerçekleştirip, bankanın karlılık oranını artırmak için yapılan satış faaliyetleri ile katkı sağlanmasından sorumlu olacaklar. Başvuruları onaylanan adaylar İletişim Merkezi Asistanı İşbaşı Eğitim Programına katılıp, programı başarılı ile tamamlayanlar şubelerde istihdam edilmektedirler. Eğitim programlarının 1 ayı Denizbank Akademi'de 2 ayı ise iş başında geçmektedir. Eğitim içeriklerinde ise Deniz'i Keşfedelim, Kişisel İmaj Yönetimi, Bankacılığa Giriş Programı, Telefonda İletişim Becerileri, Diksiyona ek olarak Telefon Satış Becerileri olmaktadır. Bu eğitimlerin sonunda sınav olup, adaylara sertifika verilmektedir.

Denizbank banka personel alımlarına başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların 28 ve üzeri yaşta bulunmamaları, MS Office programları hakkında bilgi sahibi, programları kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Tam zamanlı görev gerektirecek bankanın açık pozisyonunda adayların tam zamanlı olarak istihdam edebilecek durumda olmaları, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmeleri gerekmektedir. Takım çalışması gerektirecek olan İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı pozisyonu kapsamında adayların takım çalışmalarında başarılı olmaları gerekmektedir. Diksiyona çok önem veren Denizbank, adayların aynı önemi vermelerini, diksiyonlarının düzgün olmasını, insanlar olan iletişimlerinin güçlü olmasını, güler yüzlü davranmalarını istemektedir. Adayların satış ve ikna yeteneklerinin gelişmiş olması gerekip, başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları yapmamışlarsa en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini yapmamış erkek adayların başvurularını Denizbank değerlendirmeye almayacaktır.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-iletisim-merkezi-asistani-1797889? Denizbank banka iş ilanı banka personel alımları İŞKUR İletişim Merkezi Asistanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!