Vakıfbank 2017 Personel Alımları

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank 1954 yılında kurulmuş köklü bir bankadır. Kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, bireysel bankacılık, KOBİ, tarım bankacılığı ve çağdaş bankacılık alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmette müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için donanımlı ve bilgili eleman alımına özen göstermektedir.

Vakıfbank Personel Alım Aşamaları

Vakıfbank’ta çalışılan kademeler memur, uzman ve müfettiş yardımcılığıdır. Bu alanlarda en doğru ve uygun eleman alımı yapmak için banka sınavları düzenleyen bir bankadır. Öncelikle bankanın internet sitesine girerek insan kaynakları bölümünden özgeçmişinizi oluşturarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Vakıfbank bazı sitelerin banka iş ilanları bölümüne ihtiyacı doğrultusunda ilan vermektedir. Bu ilanlar aracılığı ile de başvurunuzu yapabilirsiniz. Diğer bir personel alım şekli ise düzenlediği sınavlardır. Her bölüm için ayrı zamanlarda ve ayrı konularda sınavlar yapmaktadır. Bu sınavlara yine bankanın internet sitesi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Vakıfbank sınavındaki sorular Anadolu Üniversitesi tarafından yapıldığı için, Anadolu Üniversitesi internet sitesi banka sınavları bölümüne kayıt oluşturarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru esnasında bir kullanıcı adı ve şifresi oluşturarak her zaman o kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapma imkanınız vardır. Sınav başvurusundan sonra sınav yeri ve saati açıklanır ve sınava girersiniz. Sınavda çıkacak konularda önceden bildirilir.

Sınav gerçekleştikten sonra yaklaşık 3 hafta gibi bir süre sonra sınav sonucu hem Vakıfbank’ın internet sitesinde hem de Anadolu Üniversitesinin internet sitesinde yayınlanır. Sınav sonucunda mülakata girip giremeyeceğiniz belirtilir. Mülakata girebilecekseniz, mülakatın günü, yeri ve saati internet sitesi aracılığı ile bildirilir. Mülakatta alanında uzman 3 veya 4 kişi size farklı alanlardan soru sorarak hem muhakeme gücünüzü, hem genel kültür seviyenizi hem de işe yatkınlığınız olup olmadığınızı ölçer ve sonunda karar verilir. Eğer mülakat aşamasını da geçebilirseniz artık Vakıfbank personeli olursunuz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...