Ana SayfaBanka İş İlanlarıİş Bankası 2017 Personel Alımları

İş Bankası 2017 Personel Alımları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de yaygın şube ağı ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden Türkiye İş Bankası, bireysel ve ticari alanda müşterilerine hizmet sunmaktadır. 1924 yılı Cumhuriyet döneminde kurulan ve ilk ulusal banka olma özelliğini taşıyan banka, personel alımına devam ediyor. Çalışan personel sayısı bakımından önde olan İş Bankası, açmış olduğu banka sınavları ile personel alımına devam ediyor.

Türkiye İş Bankası 2017 İş İlanları

Bankada çalışmak isteyen ve internet üzerinden banka iş ilanları bölümünü sıkı sık ziyaret eden adaylar, Türkiye’nin köklü kuruluşlarından biri olan İş Bankası’nın ilan ettiği ilanlara sadece internet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Bankanın personel alımı için belirlenen açık pozisyonları ise şöyle:

Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alımı; personel alımına başvuru yapmak için geçerlilik süresi 05.06.2018 ve sonrası Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak şart. Eğitim seviyesi olarak en az lise mezunu olmanın gerektiği başvuruda, boy olarak da en az 175 cm şartı var. Bu ilan için 5 Haziran 2017 tarihinde sınav yapılacak.

Uzman Yardımcısı Alımı Sınavı; bankanın önemli kadrolarından biri olan uzman yardımcılığı için ise yılsonuna kadar geçerliliği olan yabancı dil sertifikasının bulunması şart. Üniversitelerin belirlenen 4 yıllık bölümlerinden mezun olmanın gerektiği bu ilanda 3 Haziran 2017 tarihinde yapılacak sınava bankanın internet sitesinden başvuru yapmak şart.

Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı; bankanın denetim mekanizmasında yer alan bu kadrolar için de yabancı dil sertifikasının bulunması şart. 30 yaşını doldurmamış kişilerin başvuru yapabileceği bu pozisyon için üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olunması ger ekiyor. 10 Haziran 2017 tarihinde yapılacak sınav için adaylar, başarılı olması halinde mülakata çağrılacak ve mülakat sonucuna göre iş alımı gerçekleştirilecek.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.