T-Bank, Türkiye Genelindeki tüm şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Türkiye Geneli Banka Personel Alımları yapacağını duyuran T-Bank, ilerleyen dönemlerde kadrolarında oluşabilecek açık pozisyonlar kapsamında ilan açmıştır. Kurumu değerli kılan en temek özelliğinin çalışan güçlü kadrosu olduğuna inanan T-Bank, buna inanan, bu doğrultuda düşünceleri olan adayların başvurularını değerlendirme kapsamında bulunduracaktır.  Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş ve bu kapsamda önemli ölçütte eğitim yatırımları gerçekleştirmiş olan T-Bank, adayların bu ekipte istihdam etmek istiyorlarsa uzman oldukları alanları CV’lerinde belirtmelerini, başvurularını gerçekleştirmelerini talep etmiştir. Uzman, deneyimli, aktif bir ekipleri olan T-Bank’ın banka iş ilanına başvuru yapacak adaylara bir takım genel kriterler sunulmuştur.

Ülkemizin sanayi ve ticaret kapsamında lider bölgelerinde 33 tane şubesi bulunan, şube ağını sürekli genişleten,yaklaşık olarak 90 senelik bir bankacılık tecrübesi olan T-Bank, başvuru yapacak adaylarda herhangi bir tecrübe kriteri sunmamıştır. Önceki dönemlerinde bir kurumda çalışmamış, mezun oldukları bölümde deneyim sahibi olmamış adayların da başvurularını değerlendirmeye alacak olan T-Bank, başvurularda adayların çalışma istedikleri pozisyonları yazmalarını istemiştir. Oluşabilecek açık pozisyonlar dahilinde banka adaylarla iletişime geçecektir.

Personel alımlarında en az ön lisan mezunu olma şartı koyan banka pek çok şubesine alımları gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Erkek adaylar için askerlik şartı konulmayıp, herhangi bir dil bilgisi, program bilgisi şartı da konulmamıştır. Ancak ek bilgi ve donanıma sahip olan adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır. T-Bank personel alımları için son başvuru tarihi ise 21 Temmuz 2017 Cuma günü olarak belirlenmiştir.

T-Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turklandbank-genel-basvuru-1717518?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın