Ana SayfaBanka İş İlanlarıT-Bank Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!

T-Bank Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

T-Bank, Türkiye Genelindeki tüm şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Türkiye Geneli Banka Personel Alımları yapacağını duyuran T-Bank, ilerleyen dönemlerde kadrolarında oluşabilecek açık pozisyonlar kapsamında ilan açmıştır. Kurumu değerli kılan en temek özelliğinin çalışan güçlü kadrosu olduğuna inanan T-Bank, buna inanan, bu doğrultuda düşünceleri olan adayların başvurularını değerlendirme kapsamında bulunduracaktır.  Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş ve bu kapsamda önemli ölçütte eğitim yatırımları gerçekleştirmiş olan T-Bank, adayların bu ekipte istihdam etmek istiyorlarsa uzman oldukları alanları CV’lerinde belirtmelerini, başvurularını gerçekleştirmelerini talep etmiştir. Uzman, deneyimli, aktif bir ekipleri olan T-Bank’ın banka iş ilanına başvuru yapacak adaylara bir takım genel kriterler sunulmuştur.

Ülkemizin sanayi ve ticaret kapsamında lider bölgelerinde 33 tane şubesi bulunan, şube ağını sürekli genişleten,yaklaşık olarak 90 senelik bir bankacılık tecrübesi olan T-Bank, başvuru yapacak adaylarda herhangi bir tecrübe kriteri sunmamıştır. Önceki dönemlerinde bir kurumda çalışmamış, mezun oldukları bölümde deneyim sahibi olmamış adayların da başvurularını değerlendirmeye alacak olan T-Bank, başvurularda adayların çalışma istedikleri pozisyonları yazmalarını istemiştir. Oluşabilecek açık pozisyonlar dahilinde banka adaylarla iletişime geçecektir.

Personel alımlarında en az ön lisan mezunu olma şartı koyan banka pek çok şubesine alımları gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Erkek adaylar için askerlik şartı konulmayıp, herhangi bir dil bilgisi, program bilgisi şartı da konulmamıştır. Ancak ek bilgi ve donanıma sahip olan adayların başvuruları ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır. T-Bank personel alımları için son başvuru tarihi ise 21 Temmuz 2017 Cuma günü olarak belirlenmiştir.

T-Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turklandbank-genel-basvuru-1717518?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.