Garanti Bankası’ndan Bayram Kredisi Kampanyası

0

Garanti Bankası, müşterilerinin bayramdaki ihtiyaçları için Bayram Kredisi Kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında bayram kredisi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, anında ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Şubeye gitmeden internet ya da mobil aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı tanıyan Garanti Bankası, müşterilerinin ihtiyaçları için en uygun krediyi vermeyi hedeflemektedir.

Yüzde 1,29’dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, faiz oranlarında kredi vadesi ya da miktarına göre değişiklik yapmaktadır.

Bayram kredisi kampanyasında minimum vade süresi 3 ay, maksimum vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. İnternet ya da mobilden başvuru yapılıp, onaylanması durumunda müşterilerinin hesaplarına finansmanlar aktarılmaktadır. Maaş ödemelerini Garanti Bankası’ndan alan müşterilerin alabilecekleri maksimum kredi tutarı 75 bin Türk Lirası olurken, maaşlarını Garanti’den almayan müşteriler 25 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisinden yararlanabilmektedirler.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

48 ay vadeli 25 bin Türk Lirası alan bir bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,44’dür. Bu kapsamda aylık kredi taksidi 770,60 Türk Lirası yapmaktadır. Yine 48 ay vadeli 50 bin ve 75 bin Türk Lirası tutarında kampanya kapsamında finansman almak isteyen bireylerin ödeyecekler, aylık faiz oranları sırası ile yüzde 1,34 ve yüzde 1,29’dur. Aylık kredi taksitleri ise sırası ile bin 502,83 Türk Lirası ve 2 bin 225,75 Türk Lirası yapmaktadır.

Garanti Bankası bayram kredisi başvurusu için banka şubesine gidecek bireylerin yanlarına gelir dokümanları ile birlikte kimlik cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın