Garanti Bankası'ndan Bayram Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası'ndan Bayram Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası, müşterilerinin bayramdaki ihtiyaçları için Bayram Kredisi Kampanyası düzenledi.Garanti Bankası, müşterilerinin bayramdaki ihtiyaçları için Bayram Kredisi Kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında bayram kredisi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, anında ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Şubeye gitmeden internet ya da mobil aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı tanıyan Garanti Bankası, müşterilerinin ihtiyaçları için en uygun krediyi vermeyi hedeflemektedir.

Yüzde 1,29'dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, faiz oranlarında kredi vadesi ya da miktarına göre değişiklik yapmaktadır.

Bayram kredisi kampanyasında minimum vade süresi 3 ay, maksimum vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. İnternet ya da mobilden başvuru yapılıp, onaylanması durumunda müşterilerinin hesaplarına finansmanlar aktarılmaktadır. Maaş ödemelerini Garanti Bankası'ndan alan müşterilerin alabilecekleri maksimum kredi tutarı 75 bin Türk Lirası olurken, maaşlarını Garanti'den almayan müşteriler 25 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisinden yararlanabilmektedirler.

48 ay vadeli 25 bin Türk Lirası alan bir bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,44'dür. Bu kapsamda aylık kredi taksidi 770,60 Türk Lirası yapmaktadır. Yine 48 ay vadeli 50 bin ve 75 bin Türk Lirası tutarında kampanya kapsamında finansman almak isteyen bireylerin ödeyecekler, aylık faiz oranları sırası ile yüzde 1,34 ve yüzde 1,29'dur. Aylık kredi taksitleri ise sırası ile bin 502,83 Türk Lirası ve 2 bin 225,75 Türk Lirası yapmaktadır.

Garanti Bankası bayram kredisi başvurusu için banka şubesine gidecek bireylerin yanlarına gelir dokümanları ile birlikte kimlik cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir.Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası anında ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi faiz oranları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ING Bank’tan Emeklilere Özel 10.000 Lira İhtiyaç Kredisi!
ING Bank’tan Emeklilere Özel 10.000 Lira İhtiyaç Kredisi!
Turklandbank Kredi İzleme Yetkilisi Personel Alımı!
Turklandbank Kredi İzleme Yetkilisi Personel Alımı!