Burgan Bank, yayınladığı genel başvuru iş ilanında hem lise mezunları, hem de yüksekokul mezunları için personel alımı gerçekleştireceğinin duyurusunu yaptı. Türkiye genelinde gerçekleşecek olan personel alımı için gerekli şartlar ve başvuru detaylarını derleyerek bir araya getirdik.

Hem tecrübeli,  hem de tecrübesiz adayların iş başvurusu gerçekleştirmesini talep eden Burgan Bank, herhangi bir ihtiyacın hasıl olması durumunda işe alım sürecinin gerçekleştirmesi üzerine kurulmuş duurmda. Burgan Bank içerisinde oluşabilecek açık pozisyonlar halinde adayların değerlendirmeye alınacağı ve değerlendirmeye alınan adayların da niteliklere uygun olması halinde iletişime geçilerek mülakata davet edileceğinin bilgisini veren Burgan Bank yetkilileri, iş başvurusu aşamasında adayların hangi şehirlerde ikâmet ettikleri ve hangi şehirlerde çalışmak istediklerine ek olarak aynı zamanda çalışmak istedikleri bölüm hakkında da bilgi vermelerini talep ediyor.

Önlisans mezunlarından, doktora mezunlarına kadar her eğitim kademesi için bankacı olma hayalleri kuran bireylerin iş başvurusu gerçekleştirmesine olanak sağlayan Burgan Bank, herhangi bir banka sınavı talebinde bulunmadan, pozisyon açığı olması halinde adayların ön mülakat sayesinde iş başı yapmalarına olanak sağlayacak.

Siz de aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ederek Burgan Bank için iş başvurusu gerçekleştirebilir ya da internet sitemizde yer alan banka personel alımları kategorisine göz atarak tüm bankalar tarafından gerçekleştirelecek personel alım ilanları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-genel-basvuru-1160626

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın