Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Lise ve Yüksekokul Mezunu Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Burgan Bank Lise ve Yüksekokul Mezunu Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank, yayınladığı genel başvuru iş ilanında hem lise mezunları, hem de yüksekokul mezunları için personel alımı gerçekleştireceğinin duyurusunu yaptı. Türkiye genelinde gerçekleşecek olan personel alımı için gerekli şartlar ve başvuru detaylarını derleyerek bir araya getirdik.

Hem tecrübeli,  hem de tecrübesiz adayların iş başvurusu gerçekleştirmesini talep eden Burgan Bank, herhangi bir ihtiyacın hasıl olması durumunda işe alım sürecinin gerçekleştirmesi üzerine kurulmuş duurmda. Burgan Bank içerisinde oluşabilecek açık pozisyonlar halinde adayların değerlendirmeye alınacağı ve değerlendirmeye alınan adayların da niteliklere uygun olması halinde iletişime geçilerek mülakata davet edileceğinin bilgisini veren Burgan Bank yetkilileri, iş başvurusu aşamasında adayların hangi şehirlerde ikâmet ettikleri ve hangi şehirlerde çalışmak istediklerine ek olarak aynı zamanda çalışmak istedikleri bölüm hakkında da bilgi vermelerini talep ediyor.

Önlisans mezunlarından, doktora mezunlarına kadar her eğitim kademesi için bankacı olma hayalleri kuran bireylerin iş başvurusu gerçekleştirmesine olanak sağlayan Burgan Bank, herhangi bir banka sınavı talebinde bulunmadan, pozisyon açığı olması halinde adayların ön mülakat sayesinde iş başı yapmalarına olanak sağlayacak.

Siz de aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ederek Burgan Bank için iş başvurusu gerçekleştirebilir ya da internet sitemizde yer alan banka personel alımları kategorisine göz atarak tüm bankalar tarafından gerçekleştirelecek personel alım ilanları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-genel-basvuru-1160626

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.