Bayrama Özel 3.000 TL Kredi Odeabank'ta!

Bayrama Özel 3.000 TL Kredi Odeabank'ta!

Odeabank, Ramazan bayramını sevdikleriniz ile birlikte geçirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini pratik bir şekilde temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Odeabank'a ait kredi kampanyasına dair merak edilen detaylar!Odeabank, Ramazan bayramını sevdikleriniz ile birlikte geçirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini pratik bir şekilde temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Odeabank'a ait kredi kampanyasına dair merak edilen detaylar!

En fazla 35 bin Türk Lirası'na kadar temin edilebilen bir ihtiyaç kredisi türü olan Odeabank bayram kredisini 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,29'dan başlayan uygun faiz oranları eşliğinde sunan Odeabank, bayram döneminde rahat bir nefes alarak sevdikleriniz ile dolu dolu bir bayram geçirmenize olanak sağlıyor.

75 yaşına kadar olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının nüfus cüzdanları ile birlikte kendilerine en yakın Odeabank şubesine giderek rahatlıkla temin edebileceği bir kredi türü olan Odeabank bayram kredisi ile seyahat, tatil, sağlık, eğitim gibi tüm giderlerinize hızlı ve pratik bir çözüm üretebilirsiniz.

Odeabank'tan temin edeceğiniz 3 bin Türk Lirası tutarındaki bayram kredisi başvurusunda 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık yüzde 1,29 oranında faiz eşliğinde ödemeleriniz aylık 89 Türk Lirası'na tekabül edecektir. Eğer kredi tercihinizi 10 bin Türk Lirası olarak yükseltirseniz, yine 48 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,29 oranında faiz uygulaması yapacak olan Odeabank'a aylık 297 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Odeabank şubesine giderek temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi türü olan Odeabank ihtiyaç kredisi ile ödemelerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir kredi çekebilirsiniz.Odeabank bayram kredisi bayram kredisi başvurusu ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka 30.000 TL 96 Ay Vadeli Eğitim Kredisi!
Fibabanka 30.000 TL 96 Ay Vadeli Eğitim Kredisi!
Burgan Bank Portföy Yöneticileri Arıyor!
Burgan Bank Portföy Yöneticileri Arıyor!