Ana SayfaKredilerVakıfbank'tan Uygun Faiz Oranları ile Bahar Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank’tan Uygun Faiz Oranları ile Bahar Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank, havaların ısınması ile beraber kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emekliler için 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında Bahar Kredisi Kampanyası düzenledi.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,20’den başlamaktadır. 3 ile 48 ay arasında 1.000 ile 10.000 Türk Lirası arasında finansman alacak bireyler için banka yüzde 1,20 oranında, 10.000 ile 90.000 Türk Lirası arasında finansman alacaklar için yüzde 1,16 oranında, kredi tahsis ücreti alınmayıp 1000 ile 90.000 Türk Lirasında finansman alacak bireyler için ise yüzde 1,25 oranında faiz uygulanmaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunu müşteriler sms aracılığı ile de gerçekleştirebilmektedirler. Aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, kimlik numaralarını ve aylık gelirlerini yazıp 5724’e sms atarak Vakıfbank ihtiyaç kredi başvurusu gerçekleşmektedir. SMS ile başvurularda 0,65 Türk Lirası tutarında faturalara ek ücret yansımaktadır.

Vakıfbank, başvuru esnasında bireylerde ön kefil şartı aramamaktadır. Ancak gerekli olan durumlarda kefil talep edilebilir. Bahar Kredi kampanyası sadece eşit taksit ve artan taksit ödeme planları şeklinde kullandırılmaktadır. Artan taksitli ödeme planını isteyen müşterilerin gelir ve skor bilgilerine göre oluşturulmaktadır.

Uygun faizli ihtiyaç kredisini sağlayan Vakıfbank, banka aracılığı ile sigorta yaptırılması ve asgari bir maaş tutarı kadar kredili mevduat hesabı açılması durumunda uygulamaktadır. Bu koşulları sağlamayan müşterilerin aylık ödeyecekleri aylık faiz oranları değişiklik göstermektedir.

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası dahilinde 48 ay vadeli 90.000 Türk Lirası tutarında finansman almak isteyen müşterileri kredi tahsis ücreti ödendiği durumlarda yüzde 1,20 oranında, tahsis ücreti ödenmediği durumlarda ise yüzde 1,25 oranında aylık faiz oranı ödemeleri gerekmektedir. 90.000 Türk Lirası için kredi tahsis ücreti ise 450 TL yapmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...