Ana SayfaKredilerVakıfbank'tan Uygun Faiz Oranları ile Bahar Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank’tan Uygun Faiz Oranları ile Bahar Kredisi Kampanyası!
V

-

Vakıfbank, havaların ısınması ile beraber kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emekliler için 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında Bahar Kredisi Kampanyası düzenledi.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,20’den başlamaktadır. 3 ile 48 ay arasında 1.000 ile 10.000 Türk Lirası arasında finansman alacak bireyler için banka yüzde 1,20 oranında, 10.000 ile 90.000 Türk Lirası arasında finansman alacaklar için yüzde 1,16 oranında, kredi tahsis ücreti alınmayıp 1000 ile 90.000 Türk Lirasında finansman alacak bireyler için ise yüzde 1,25 oranında faiz uygulanmaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunu müşteriler sms aracılığı ile de gerçekleştirebilmektedirler. Aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, kimlik numaralarını ve aylık gelirlerini yazıp 5724’e sms atarak Vakıfbank ihtiyaç kredi başvurusu gerçekleşmektedir. SMS ile başvurularda 0,65 Türk Lirası tutarında faturalara ek ücret yansımaktadır.

Vakıfbank, başvuru esnasında bireylerde ön kefil şartı aramamaktadır. Ancak gerekli olan durumlarda kefil talep edilebilir. Bahar Kredi kampanyası sadece eşit taksit ve artan taksit ödeme planları şeklinde kullandırılmaktadır. Artan taksitli ödeme planını isteyen müşterilerin gelir ve skor bilgilerine göre oluşturulmaktadır.

Uygun faizli ihtiyaç kredisini sağlayan Vakıfbank, banka aracılığı ile sigorta yaptırılması ve asgari bir maaş tutarı kadar kredili mevduat hesabı açılması durumunda uygulamaktadır. Bu koşulları sağlamayan müşterilerin aylık ödeyecekleri aylık faiz oranları değişiklik göstermektedir.

Vakıfbank Bahar Kredisi Kampanyası dahilinde 48 ay vadeli 90.000 Türk Lirası tutarında finansman almak isteyen müşterileri kredi tahsis ücreti ödendiği durumlarda yüzde 1,20 oranında, tahsis ücreti ödenmediği durumlarda ise yüzde 1,25 oranında aylık faiz oranı ödemeleri gerekmektedir. 90.000 Türk Lirası için kredi tahsis ücreti ise 450 TL yapmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol