Ana SayfaKredilerAylık Düşük Kredi Ödemeleri ile 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ING Bank'ta!

Aylık Düşük Kredi Ödemeleri ile 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ING Bank’ta!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, küçük ihtiyaçlar için uygun vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Tatil, alışveriş ve benzeri gibi mini ihtiyaçlar kapsamında uygun vade oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen ING Bank, avantajlı faiz oranları imkanı sağlıyor. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,84 olup, sabittir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi olanağı sağlayan ING Bank, maksimum 5 bin Türk Lirasına kadar finansman imkanı veriyor. Müşteriler mini ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 5 bin Türk Lirasına kadar finansman temin edebilmektedirler.

Her banka sağladığı kredinin binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. ING Bank’ta maksimum 5 bin TL için maksimum 25 Türk Lirası tutarında tahsis ücreti yani dosya masrafı ücreti talep etmektedir. Yine aynı tutar için aylık kredi taksidi ise 170 Türk Lirası yapmaktadır.

48 ay vadeli 1500, 2000, 3000 ya da 4000 Türk Lirası tutarında finansman almak isteyen müşterilerin aylık ödeyecekleri faiz oranları değişmemektedir. Finansman tutarlarında ödenecek kredi tahsis ücretleri ise sırası ile 7,5 TL, 10 TL, 15 TL ve 20 TL yapmaktadır. Yine sırası ile ödenmesi gereken aylık kredi tutarları sırası ile 51 TL, 68 TL, 102 TL ve 136 TL yapmaktadır. Alınabilinecek minimum kredi tutarı ise 1500 Türk Lirasıdır. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden gerçekleşip, müşterilerin şubeleri ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.