Aylık Düşük Kredi Ödemeleri ile 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ING Bank'ta!

Aylık Düşük Kredi Ödemeleri ile 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ING Bank'ta!

ING Bank, küçük ihtiyaçlar için uygun vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.ING Bank, küçük ihtiyaçlar için uygun vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Tatil, alışveriş ve benzeri gibi mini ihtiyaçlar kapsamında uygun vade oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen ING Bank, avantajlı faiz oranları imkanı sağlıyor. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,84 olup, sabittir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi olanağı sağlayan ING Bank, maksimum 5 bin Türk Lirasına kadar finansman imkanı veriyor. Müşteriler mini ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 5 bin Türk Lirasına kadar finansman temin edebilmektedirler.

Her banka sağladığı kredinin binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. ING Bank'ta maksimum 5 bin TL için maksimum 25 Türk Lirası tutarında tahsis ücreti yani dosya masrafı ücreti talep etmektedir. Yine aynı tutar için aylık kredi taksidi ise 170 Türk Lirası yapmaktadır.

48 ay vadeli 1500, 2000, 3000 ya da 4000 Türk Lirası tutarında finansman almak isteyen müşterilerin aylık ödeyecekleri faiz oranları değişmemektedir. Finansman tutarlarında ödenecek kredi tahsis ücretleri ise sırası ile 7,5 TL, 10 TL, 15 TL ve 20 TL yapmaktadır. Yine sırası ile ödenmesi gereken aylık kredi tutarları sırası ile 51 TL, 68 TL, 102 TL ve 136 TL yapmaktadır. Alınabilinecek minimum kredi tutarı ise 1500 Türk Lirasıdır. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden gerçekleşip, müşterilerin şubeleri ziyaret etmeleri gerekmektedir.ING Bank uygun vadeli ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi faiz oranı ihtiyaç kredisi başvurusu 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEPTETEB Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
CEPTETEB Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Akbank Çağrı Merkezi Yeni Personel Alımı!
Akbank Çağrı Merkezi Yeni Personel Alımı!