Ana SayfaKredilerOdeabank'tan Yüksek Tutarlı Konutlar için Anında Konut Kredisi Kampanyası

Odeabank’tan Yüksek Tutarlı Konutlar için Anında Konut Kredisi Kampanyası
O

-

Her sene bir önceki seneye göre hedeflerinin üzerine çıkmayı başaran, tüm yatırımcı, müşteri ve paydaşlarına güven veren, Türkiye ekonomisine katma değer sağlayan Odeabank, özel mevduat bankaları arasında ve toplam aktiflerde her geçen gün kendini bir adım ileriye taşıyor.

Müşterilerine sunduğu hizmet kaliteleri ile sağladığı kredi kampanyaları ile finansman desteği çıkan Odeabank, ev hayali kuran müşterilerine daha hızlı verebilmek ve onları daha hızlı ev sahibi yapabilmek için şubeye gelmelerine gerek kalmadan anında konut kredisi başvurusu yapma imkanı sağlıyor.

Anında konut kredisi imkanı sağlayan Odeabank, müşterilerine kira öder gibi her ay kredi ödeme imkanı sağlayıp, onları ev sahibi yapmayı hedefliyor. Uygun faizli konut kredisi veren banka, yüzde 60 oranından başlayan faiz oranları ile 120 ay vadeye kadar ödeme seçeneği imkanları tanıyor. 3 ile 60 ay arası yüzde 0,99, 61 ile 120 ay arası yüzde 1,05 oranında faiz uygulaması yapan banka, 500 bin Türk Lirası tutarındaki konutlara kadar finansman imkanı sağlıyor.

Odeabank konut kredisi kampanyası başvurusu için bankanın sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak yeterli oluyor. Başvuruların onaylanması durumunda bireylerin yanlarına bankanın kampanya dahilinde istediği belgeleri yanlarında getirmesi süreci daha da hızlandırmaktadır.

En uygun konut kredisini vermeyi hedefleyen Odeabank, kredi tutarının binde beşi kadar masraflar için ücret alıyor. 186,44 Türk Lirası değerinde Taşınır ve Taşınmaz Rehin Tesis ücreti ile 527,46 Türk Lirası değerinde ekspertiz ücreti alınıp, ekspertiz ücreti konutta konuta göre farklılık gösteriyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol