Yaklaşık 300 tane şubesi ve 9 bölge müdürlüğü ile her yörede hizmet veren, ihtiyaçlara yönelik farklı türlerde kredi kampanyaları düzenleyen Şekerbank, tatile çıkmak isteyen, ev eşyası almak ya da yenilemek isteyen, çocuklarının eğitim giderlerini ödeyemeyen müşterilerine özel sms ile anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Şekerbank sms ile anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,72’den başlamaktadır. 48 ay vadeye kadar ödeme imkanları sağlayan Şekerbank, 3 ile 24 ay arasındaki ihtiyaç kredisi ödemelerinde yüzde 1,72 oranında faiz uygulamaktadır. 25 ile 36 ay arasındaki ihtiyaç kredisi ödemelerinde yüzde  1,73 ve 37 ile 48 ay arasında yüzde 1,75 oranında faiz uygulayan banka, en uygun ihtiyaç kredisini vermeyi hedefleyip, tüm nakit durumları için finansman desteği sağlıyor.

SMS ile ihtiyaç kredi başvurusunda 1953 numaralı bankanın hattına birer boşluk ile KREDİ ve t.c. kimlik numarasının gönderilmesi gerekmektedir. Yani örnek verecek olursak; KREDİ 10101010101 şeklinde yazılıp 1953’e gönderilmesi gerekmektedir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında 5 bin Türk Lirası tutarında finansman almak isteyen bireylerin aylık ödeyecekleri ödeme tutarı  166,34 Türk Lirası yapmaktadır. Eşit taksitli kredi ödemesi ile düşük tutarlarda geri ödeme avantajı sağlayan Şekerbank, her miktarda finansman desteği sağlamaktadır. Finansman tutarında kredi limiti sınırı koymayan banka, kredi kapsamında tahsis ücreti almaktadır. 5 bin Türk Lirası için 25 Türk Lirası değerinde tahsis ücreti alan banka, bu ücreti bir defa mahsus olmak üzere talep etmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın