Ana SayfaKredilerŞekerbank'tan SMS ile Anında İhtiyaç Kredisi!

Şekerbank’tan SMS ile Anında İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yaklaşık 300 tane şubesi ve 9 bölge müdürlüğü ile her yörede hizmet veren, ihtiyaçlara yönelik farklı türlerde kredi kampanyaları düzenleyen Şekerbank, tatile çıkmak isteyen, ev eşyası almak ya da yenilemek isteyen, çocuklarının eğitim giderlerini ödeyemeyen müşterilerine özel sms ile anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Şekerbank sms ile anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,72’den başlamaktadır. 48 ay vadeye kadar ödeme imkanları sağlayan Şekerbank, 3 ile 24 ay arasındaki ihtiyaç kredisi ödemelerinde yüzde 1,72 oranında faiz uygulamaktadır. 25 ile 36 ay arasındaki ihtiyaç kredisi ödemelerinde yüzde  1,73 ve 37 ile 48 ay arasında yüzde 1,75 oranında faiz uygulayan banka, en uygun ihtiyaç kredisini vermeyi hedefleyip, tüm nakit durumları için finansman desteği sağlıyor.

SMS ile ihtiyaç kredi başvurusunda 1953 numaralı bankanın hattına birer boşluk ile KREDİ ve t.c. kimlik numarasının gönderilmesi gerekmektedir. Yani örnek verecek olursak; KREDİ 10101010101 şeklinde yazılıp 1953’e gönderilmesi gerekmektedir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında 5 bin Türk Lirası tutarında finansman almak isteyen bireylerin aylık ödeyecekleri ödeme tutarı  166,34 Türk Lirası yapmaktadır. Eşit taksitli kredi ödemesi ile düşük tutarlarda geri ödeme avantajı sağlayan Şekerbank, her miktarda finansman desteği sağlamaktadır. Finansman tutarında kredi limiti sınırı koymayan banka, kredi kapsamında tahsis ücreti almaktadır. 5 bin Türk Lirası için 25 Türk Lirası değerinde tahsis ücreti alan banka, bu ücreti bir defa mahsus olmak üzere talep etmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.