Türkiye İş Bankası KPSS Şartsız Personel Alımları Gerçekleştirecek!

Türkiye İş Bankası KPSS Şartsız Personel Alımları Gerçekleştirecek!

Türkiye İş Bankası, 5 farklı bölgedeki şubelerindeki açık kadrolarında istihdam etmek üzere banka personel alımları yapacak.Türkiye İş Bankası, 5 farklı bölgedeki şubelerindeki açık kadrolarında istihdam etmek üzere banka personel alımları yapacak.

Deniz, Diyarbakır, Gaziantep, Konya ve Manisa illeri ve çevre illerindeki şubelerinde banka personel alımları gerçekleştirecek olan Türkiye İş Bankası,  başvuru yapacak adaylarda KPSS şartı aramamaktadır.

İş Bankası, Uşak, Mardin, Siirt, Şırnak, Van, Şanlıurfa ve Aksaray gibi belirtilen illerin çevre illerinde bulunan şubeleri için personel alımları gerçekleştirecek.

Banka adaylara bazı kriterler sunmuştur.Adayların 1987 ve sonraki yıllarda doğmuş olması, bankanın önceki dönemlerde düzenlediği Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Çağrı Merkezi Personeli, Memur ve benzeri gibi alımlar için yaptığı sınavlarda başarısız olmamış olmaları gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası erkek adaylara askerlik şartı koymuştur. Askerliği bitmiş, muaf edilmiş yahut tecil edilmiş adayların başvuruları değerlendirilecektir.

En az üniversite mezunu arayan banka, Ekonometri, İstatistik, Sigortacılık, Ekonomi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Hukuk, Maliye ve benzeri gibi bölümlerden mezun adayların başvuruları değerlendirilecektir. Bölümler için daha detaylı bilgiye haberin en altında verdiğimiz linkten bakabilirsiniz.

Söz konusu banka iş ilanı ilerleyen zamanlarda oluşan kadro açıkları için yayınlanmış olup, şuanda personel alımı gerçekleşmeyecektir. Açık pozisyon durumunda uygun görülen başvuru sahipleri ile banka iletişime geçecektir.

Türkiye İş Bankasının duyurduğu ilan için son başvuru günü 2 Temmuzdur. 5 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 18.00'den sonra sınavlar ile ilgili tüm takip ve duyurular İş başvuru formunda bulunan Başvuru Durum Takip bölümünden gerçekleşecektir.

Türkiye İş Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspxTürkiye İş Bankası banka personel alımları banka iş ilanı banka iş ilanı başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?