Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye İş Bankası KPSS Şartsız Personel Alımları Gerçekleştirecek!

Türkiye İş Bankası KPSS Şartsız Personel Alımları Gerçekleştirecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, 5 farklı bölgedeki şubelerindeki açık kadrolarında istihdam etmek üzere banka personel alımları yapacak.

Deniz, Diyarbakır, Gaziantep, Konya ve Manisa illeri ve çevre illerindeki şubelerinde banka personel alımları gerçekleştirecek olan Türkiye İş Bankası,  başvuru yapacak adaylarda KPSS şartı aramamaktadır.

İş Bankası, Uşak, Mardin, Siirt, Şırnak, Van, Şanlıurfa ve Aksaray gibi belirtilen illerin çevre illerinde bulunan şubeleri için personel alımları gerçekleştirecek.

Banka adaylara bazı kriterler sunmuştur.Adayların 1987 ve sonraki yıllarda doğmuş olması, bankanın önceki dönemlerde düzenlediği Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Çağrı Merkezi Personeli, Memur ve benzeri gibi alımlar için yaptığı sınavlarda başarısız olmamış olmaları gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası erkek adaylara askerlik şartı koymuştur. Askerliği bitmiş, muaf edilmiş yahut tecil edilmiş adayların başvuruları değerlendirilecektir.

En az üniversite mezunu arayan banka, Ekonometri, İstatistik, Sigortacılık, Ekonomi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Hukuk, Maliye ve benzeri gibi bölümlerden mezun adayların başvuruları değerlendirilecektir. Bölümler için daha detaylı bilgiye haberin en altında verdiğimiz linkten bakabilirsiniz.

Söz konusu banka iş ilanı ilerleyen zamanlarda oluşan kadro açıkları için yayınlanmış olup, şuanda personel alımı gerçekleşmeyecektir. Açık pozisyon durumunda uygun görülen başvuru sahipleri ile banka iletişime geçecektir.

Türkiye İş Bankasının duyurduğu ilan için son başvuru günü 2 Temmuzdur. 5 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 18.00’den sonra sınavlar ile ilgili tüm takip ve duyurular İş başvuru formunda bulunan Başvuru Durum Takip bölümünden gerçekleşecektir.

Türkiye İş Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.