Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı Alımları Yapacağını Duyurdu!

Şekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı Alımları Yapacağını Duyurdu!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

İstanbul Avrupa Yakası ile Anadolu Yakasındaki şubeleri için Şekerbank, Gişe Yetkili Yardımcı alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Yıllardır vatandaşların ihtiyaçlarına finansmanlar sağlayan, müşterilerine en iyi hizmetleri sağlayabilmek için kadrolarını sürekli büyüten Şekerbank, banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Şekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı alımları için başvuruda bulunacak adaylara bazı kriterler sunulmuştur. Kriterler değerlendirilip, olumlu sonuçlanan bireyler ile Şekerbank iletişime geçecektir.

Aranan kriterlerden biri bireylerin üniversite mezunu olma koşuludur. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olan bireylerin başvurularını banka ön değerlendirmeye alacaktır. Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmasını önemli bulan banka, bireylerden de aynı performansı beklemektedir. İstihdam edilecek pozisyon gereği adayların ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekip çalışmalarında uyumlu olmaları, koordinasyon yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Banka şubesini ziyarette bulunan müşteriler ile ilgilenilmesi, onların para yatırma ya da çekme, çek, net, hesap açılışı ya da kapanışı ve benzeri gibi bankacılık işlemlerini yapmak için görevlendirilecek olan bireyler MS Office programları hakkında bilgi sahibi olmaları, programlara ileri seviyede hakimiyetin olması istenmektedir. İnsanlarla sürekli diyalog gerektirecek pozisyonda bireylerin güler yüzlü, müşteri memnuniyetini yerine getirmeleri, onların sorunlarına en hızlı çözümlerle yaklaşabilmeleri istenmektedir. Eğer erkek bireyler askerliklerini yapmamışlarsa başvuruları değerlendirilmeyecektir. Kariyeri önemseyen, çalışanlarının da bunu önemsemesini isteyen Şekerbank, erkek adayların askerliklerini bitirmiş olmasını talep etmektedir.

Tam zamanlı olarak operasyon biriminde görev alacak adayların ilgili banka iş ilanı için son başvuru tarihleri 2 Temmuz 2017 Pazar günüdür.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-1783561?

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-1783557?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.