Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı Alımları Yapacağını Duyurdu!

Şekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı Alımları Yapacağını Duyurdu!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

İstanbul Avrupa Yakası ile Anadolu Yakasındaki şubeleri için Şekerbank, Gişe Yetkili Yardımcı alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Yıllardır vatandaşların ihtiyaçlarına finansmanlar sağlayan, müşterilerine en iyi hizmetleri sağlayabilmek için kadrolarını sürekli büyüten Şekerbank, banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Şekerbank Gişe Yetkili Yardımcısı alımları için başvuruda bulunacak adaylara bazı kriterler sunulmuştur. Kriterler değerlendirilip, olumlu sonuçlanan bireyler ile Şekerbank iletişime geçecektir.

Aranan kriterlerden biri bireylerin üniversite mezunu olma koşuludur. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olan bireylerin başvurularını banka ön değerlendirmeye alacaktır. Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmasını önemli bulan banka, bireylerden de aynı performansı beklemektedir. İstihdam edilecek pozisyon gereği adayların ekip çalışmalarında başarılı olmaları, ekip çalışmalarında uyumlu olmaları, koordinasyon yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Banka şubesini ziyarette bulunan müşteriler ile ilgilenilmesi, onların para yatırma ya da çekme, çek, net, hesap açılışı ya da kapanışı ve benzeri gibi bankacılık işlemlerini yapmak için görevlendirilecek olan bireyler MS Office programları hakkında bilgi sahibi olmaları, programlara ileri seviyede hakimiyetin olması istenmektedir. İnsanlarla sürekli diyalog gerektirecek pozisyonda bireylerin güler yüzlü, müşteri memnuniyetini yerine getirmeleri, onların sorunlarına en hızlı çözümlerle yaklaşabilmeleri istenmektedir. Eğer erkek bireyler askerliklerini yapmamışlarsa başvuruları değerlendirilmeyecektir. Kariyeri önemseyen, çalışanlarının da bunu önemsemesini isteyen Şekerbank, erkek adayların askerliklerini bitirmiş olmasını talep etmektedir.

Tam zamanlı olarak operasyon biriminde görev alacak adayların ilgili banka iş ilanı için son başvuru tarihleri 2 Temmuz 2017 Pazar günüdür.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-1783561?

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-1783557?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.