Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Burgan Bank En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt merkezli bankalardan biri olan ve her geçen gün çok daha fazla sayıda ticari, kurumsal, özel ve perakende bankacılık müşterisine hizmet vermek için kendini büyüten Burgan Bank, kadrolarını büyüteceğini, banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Genel Başvuru kapsamında Burgan Bank’ın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak bireylerin bilmesi gereken önemli bir husus vardır. Banka ilerleyen zamanlarda kendi kadrolarında oluşacak pozisyonlar için duyuru yapmıştır. Banka ilk aşamada gelen başvuruları değerlendirmeye alacaktır. Daha sonra en uygun görülen adaylar ile şube, birim ve departman için iletişime geçecektir.

Adayların bankanın yayınladığı banka personel alım ilanına başvuru yaparken CV göndermeleri gerekmektedir. CV’lerin çalışmak istedikleri pozisyonu, bankanın hangi şubesinden, hangi biriminde görev almak istediklerini, yaşlarını, varsa deneyimlerini, yabancı dil bilgileri ve benzeri gibi tüm özelliklerini yazmaları kendi artılarına olacaktır.

Adayların en az ön lisans mezunu olmaları istenmektedir. Ancak mezunluk şart olmayıp banka, üniversite, yüksek lisans ya da doktora öğrencilerinin de yaptığı başvuruları değerlendirecektir.

Yapılan pozisyona göre banka bazı kriterler aramaktadır. Bireylerin o nedenle görev almak istedikleri alanda bildiği hangi ek yetenek kendisine artı puan getirir iyice düşünmelidir. CV’leri ne kadar dolu, yetenekleri ne kadar fazla ve tecrübesi kimde daha çok olana göre yapılacak değerlendirmelerde işe girme olasılığınız artar. Erkek adayların askerliği ile ilgili bilgi verilmemiş yahut bitmiş veya bitmemiş olması ile ilgili kriter belirlenmiş olsa dahi bilinmesi gereken önemli bir husus vardır; Askerliklerini bitirmiş, muaf yada tecil ettirmiş bireylerin şansları her zaman çok daha fazladır. Çünkü banka yetkilileri her zaman bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen bireylerin kendi kadrolarında çalışmalarını, hem kendilerinin hem de çalışanlarının her gün daha da uzmanlaşmasını isterler.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-genel-basvuru-1160626?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...