Banka İş İlanları Burgan Bank En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Burgan Bank En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Son Güncelleme:

Kuveyt merkezli bankalardan biri olan ve her geçen gün çok daha fazla sayıda ticari, kurumsal, özel ve perakende bankacılık müşterisine hizmet vermek için kendini büyüten Burgan Bank, kadrolarını büyüteceğini, banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Genel Başvuru kapsamında Burgan Bank’ın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak bireylerin bilmesi gereken önemli bir husus vardır. Banka ilerleyen zamanlarda kendi kadrolarında oluşacak pozisyonlar için duyuru yapmıştır. Banka ilk aşamada gelen başvuruları değerlendirmeye alacaktır. Daha sonra en uygun görülen adaylar ile şube, birim ve departman için iletişime geçecektir.

Adayların bankanın yayınladığı banka personel alım ilanına başvuru yaparken CV göndermeleri gerekmektedir. CV’lerin çalışmak istedikleri pozisyonu, bankanın hangi şubesinden, hangi biriminde görev almak istediklerini, yaşlarını, varsa deneyimlerini, yabancı dil bilgileri ve benzeri gibi tüm özelliklerini yazmaları kendi artılarına olacaktır.

Adayların en az ön lisans mezunu olmaları istenmektedir. Ancak mezunluk şart olmayıp banka, üniversite, yüksek lisans ya da doktora öğrencilerinin de yaptığı başvuruları değerlendirecektir.

Yapılan pozisyona göre banka bazı kriterler aramaktadır. Bireylerin o nedenle görev almak istedikleri alanda bildiği hangi ek yetenek kendisine artı puan getirir iyice düşünmelidir. CV’leri ne kadar dolu, yetenekleri ne kadar fazla ve tecrübesi kimde daha çok olana göre yapılacak değerlendirmelerde işe girme olasılığınız artar. Erkek adayların askerliği ile ilgili bilgi verilmemiş yahut bitmiş veya bitmemiş olması ile ilgili kriter belirlenmiş olsa dahi bilinmesi gereken önemli bir husus vardır; Askerliklerini bitirmiş, muaf yada tecil ettirmiş bireylerin şansları her zaman çok daha fazladır. Çünkü banka yetkilileri her zaman bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen bireylerin kendi kadrolarında çalışmalarını, hem kendilerinin hem de çalışanlarının her gün daha da uzmanlaşmasını isterler.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-genel-basvuru-1160626?

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,145BeğenenlerBeğen
7,228TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler