Denizbank En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Denizbank en az lise mezunu banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Denizbank Şube Müşteri Danışmanı alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Banka adaylara bazı kriterler sundu. Denizbank’ın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların 28 üzeri yaşlarda olmamaları gerekmektedir. Banka sadece 28 yaşında olan ve 28 yaşından küçük olan adayların başvurularını değerlendirecektir.

Bireylerin görev aldıkları şubeleri ziyarette bulunan müşterilerin isteklerinin karşılanması, gişelerden işlemlerini yapmak isteyen müşterilerin ihtiyaçlarının tespitini yapmak, ihtiyaçlara göre gerekli birimlere yönlendirmelerin sağlanması, mobil uygulamalar hakkında müşterileri bilgilendirmesi gibi işlerin yapımları için banka iş ilanı yayınlayan Denizbank, adayların teknolojik gelişmeler hakkında bilgi sahibi, teknolojiye yatkın olmaları, benzer şekilde dijital uygulamalara karşı ilgilerinin olmasını talep etmektedir.

En az lise mezunu banka personel alımları yapan Denizbank, bireylerin yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmelerini isteyip, benzer şekilde de ekip çalışmalarında da aynı uyumu gösterebilmelerini istemektedir. İnsanlarla olan iletişime, diksiyona çok önem veren banka, adayların da aynı önemi, aynı performansı göstermelerini istemektedir. Erkek adayların askerliklerini bitirmiş yahut en az 2 sene olmak üzere tecil ettirilmiş olunması istenmektedir.

Adaylar ihtiyaçlara göre sahada etkin bir şekilde Kobi Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin, kredi, kredi kartının satışlarını, KMH, SGK emekli maaşı devrini gerçekleştirebilmeleri istenmektedir. Müşteri memnuniyetine, müşterilerine her zaman en iyi ve en hızlı çözümleri bulmayı hedefleyen Denizbank, adayların da aynı şekilde, banka mevzuatlarına uygun olarak hizmet verebilmelerini talep etmektedir.

Şube Müşteri Danışmanı alımlarına başvuru yapacak adaylar Afyon, İstanbul Avrupa ve Anadolu Bölgesi, Balıkesir, Aydın, Bursa ve Manisa’da istihdam edilecekler. Bu nedenle bireylerin çalışma istedikleri ili CV’lerinde belirtmelilerdir. Başvurular 18 Ağustos Cuma günü sona erecektir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

İlgili:  Akbank Çağrı Merkezi Personelleri Aradığını Duyurdu!

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-sube-musteri-danismani-1816743? 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.