Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Denizbank En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank en az lise mezunu banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Denizbank Şube Müşteri Danışmanı alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Banka adaylara bazı kriterler sundu. Denizbank’ın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların 28 üzeri yaşlarda olmamaları gerekmektedir. Banka sadece 28 yaşında olan ve 28 yaşından küçük olan adayların başvurularını değerlendirecektir.

Bireylerin görev aldıkları şubeleri ziyarette bulunan müşterilerin isteklerinin karşılanması, gişelerden işlemlerini yapmak isteyen müşterilerin ihtiyaçlarının tespitini yapmak, ihtiyaçlara göre gerekli birimlere yönlendirmelerin sağlanması, mobil uygulamalar hakkında müşterileri bilgilendirmesi gibi işlerin yapımları için banka iş ilanı yayınlayan Denizbank, adayların teknolojik gelişmeler hakkında bilgi sahibi, teknolojiye yatkın olmaları, benzer şekilde dijital uygulamalara karşı ilgilerinin olmasını talep etmektedir.

En az lise mezunu banka personel alımları yapan Denizbank, bireylerin yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmelerini isteyip, benzer şekilde de ekip çalışmalarında da aynı uyumu gösterebilmelerini istemektedir. İnsanlarla olan iletişime, diksiyona çok önem veren banka, adayların da aynı önemi, aynı performansı göstermelerini istemektedir. Erkek adayların askerliklerini bitirmiş yahut en az 2 sene olmak üzere tecil ettirilmiş olunması istenmektedir.

Adaylar ihtiyaçlara göre sahada etkin bir şekilde Kobi Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin, kredi, kredi kartının satışlarını, KMH, SGK emekli maaşı devrini gerçekleştirebilmeleri istenmektedir. Müşteri memnuniyetine, müşterilerine her zaman en iyi ve en hızlı çözümleri bulmayı hedefleyen Denizbank, adayların da aynı şekilde, banka mevzuatlarına uygun olarak hizmet verebilmelerini talep etmektedir.

Şube Müşteri Danışmanı alımlarına başvuru yapacak adaylar Afyon, İstanbul Avrupa ve Anadolu Bölgesi, Balıkesir, Aydın, Bursa ve Manisa’da istihdam edilecekler. Bu nedenle bireylerin çalışma istedikleri ili CV’lerinde belirtmelilerdir. Başvurular 18 Ağustos Cuma günü sona erecektir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-sube-musteri-danismani-1816743? 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.