Yapı Kredi’den Yüzde 1,25’ten Başlayan Faiz Oranları ile Anında İhtiyaç Kredisi!

0

Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin tatil, alışveriş, beyaz eşya alımı, evin dekorasyonu, bayram alışverişi ve benzeri gibi küçük ihtiyaçlar için minimum 1.000 TL olan ve uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Minimum 1.000 Türk Lirası, maksimum 25 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Yapı Kredi Bankası, faiz oranlarını yüzde 1,25’ten başlatmaktadır.

İhtiyaç kredisi faiz oranları kredi tutarına ve vade süresinde farklılık göstermektedir. Acil nakit ihtiyaç durumları için bankanın sunduğu kredi imkanından bireyler şubeye gitmeden yararlanabilmektedir. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilme imkanı tanıyan banka, yine her müşterisine özel ödeme imkanları da sağlamaktadır.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan ve kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafları için ücret alan banka, müşterilerinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası ücretleri müşteriden müşteriye göre, alınan kredi miktarına ya da vadesine göre farklılık göstermektedir. 30 yaşındaki bir müşterisinin 36 ay vadeli 10 bin Türk Liralık ihtiyaç kredisi almış olduğunu farz ederek sigorta prim ücretini hesaplayan banka, 67,68 Türk Lirası tutarında ücret çıkartmıştır. Banka toplam masraflara vergi, kredi açılış ücreti ile katkı payını dahil edip, sigortayı dahil etmeden hesaplama yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Eylül 2022!

Şubeye gitmeden başvuru yapmak için SMS, telefon bankacılığı, ATM kanalları kullanılmaktadır. Şubeye gidip ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirmek isteyen bireylerin yanlarında nüfus cüzdanı fotokopisini, aylık net gelirlerini gösteren gelir dokümanlarını, oturdukları yeri gösteren adres yani ikametgah belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın