Ana SayfaKredilerYapı Kredi'den Yüzde 1,25'ten Başlayan Faiz Oranları ile Anında İhtiyaç Kredisi!

Yapı Kredi’den Yüzde 1,25’ten Başlayan Faiz Oranları ile Anında İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin tatil, alışveriş, beyaz eşya alımı, evin dekorasyonu, bayram alışverişi ve benzeri gibi küçük ihtiyaçlar için minimum 1.000 TL olan ve uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Minimum 1.000 Türk Lirası, maksimum 25 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Yapı Kredi Bankası, faiz oranlarını yüzde 1,25’ten başlatmaktadır.

İhtiyaç kredisi faiz oranları kredi tutarına ve vade süresinde farklılık göstermektedir. Acil nakit ihtiyaç durumları için bankanın sunduğu kredi imkanından bireyler şubeye gitmeden yararlanabilmektedir. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilme imkanı tanıyan banka, yine her müşterisine özel ödeme imkanları da sağlamaktadır.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan ve kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafları için ücret alan banka, müşterilerinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası ücretleri müşteriden müşteriye göre, alınan kredi miktarına ya da vadesine göre farklılık göstermektedir. 30 yaşındaki bir müşterisinin 36 ay vadeli 10 bin Türk Liralık ihtiyaç kredisi almış olduğunu farz ederek sigorta prim ücretini hesaplayan banka, 67,68 Türk Lirası tutarında ücret çıkartmıştır. Banka toplam masraflara vergi, kredi açılış ücreti ile katkı payını dahil edip, sigortayı dahil etmeden hesaplama yapmaktadır.

Şubeye gitmeden başvuru yapmak için SMS, telefon bankacılığı, ATM kanalları kullanılmaktadır. Şubeye gidip ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirmek isteyen bireylerin yanlarında nüfus cüzdanı fotokopisini, aylık net gelirlerini gösteren gelir dokümanlarını, oturdukları yeri gösteren adres yani ikametgah belgelerini getirmeleri gerekmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.