Maaşlarını Halkbank‘tan alan müşterilere özel banka Bordro24 İhtiyaç Kredisi Kampanyası düzenledi.

Halkbank, maaşlarını kendilerinden alan çalışan müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Kampanya ile banka kendi çalışan müşterilerine özel ihtiyaçlarına yardımcı olmak istiyor.

Uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile masrafsız finansman imkanı sağlayan Halkbank, müşterilerinin bütçelerini zorlamadan geri ödeme planları oluşturmaktadır. Başvuru esnasında bireylerden net maaş gelir dokümanlarını isteyen banka, maaşın tutarına göre kredi ödeme planları düzenlemektedir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında 15 bin Türk Lirası tutarında kredi almak isteyen bireylerin ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,13’tür. Aynı vadede aynı finansmanı masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamında almak istediklerinde yüzde 1,19 oranında faiz ödemesi yapmaları gerekmektedir. Sırasıyla aylık kredi ödemeleri ise 427 ve 434 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Yine benzer şekilde aynı vade süresinde 50 bin Türk Lirası alan bireyin ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,13, masrafsız ihtiyaç kredisi kapsamında yüzde 1,19 olmaktadır. Kredi ödemeleri ise  bin 424 ve bin 446 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi faiz oranları dosya masrafı ödemek isteyen ve istemeyen müşterilerine göre değişmektedir. Vadeye kadar kredi tutarına göre faiz oranlarında herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.

Sigorta yaptırmak isteyen bireylerin primleri yaşlarına, cinsiyetlerine ve temin ettikleri finansman tutarına göre farklılık göstermektedir. Banka 35 yaşındaki bir müşterisinin 48 ay vadeli 15 bin Türk Liralık kredi almış olmasını baza alarak sigorta primi örneği hesaplaması yapmıştır. Bu ücret 47 Türk Lirası olarak hesaplanmıştır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın