Ana SayfaKredilerZiraat Bankası'ndan Uygun Ödeme Planları ile İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası’ndan Uygun Ödeme Planları ile İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası, 48 ay vadeye kadar uzanan tüm ihtiyaçların karşılanması için uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,19’dan başlıyor. Ayda bir ya da üç ay da bir olacak şekilde kredi ödeme seçenekleri sunan banka, en uygun ihtiyaç kredisini sunarak müşterilerine kolaylıklar sağlıyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda banka sadece başvuru formu ile birlikte nüfus cüzdanı ve gelir belgesi talep ediyor. Nüfus cüzdanı yerine bireyler sürücü belgelerini ya da pasaportlarını getirebilmektedirler.

Gelir belgesi uygun ödeme planları oluşturmak için talep ediliyor. Aylık kredi ödemesi hane halkının aylık ortalama gelirinin yüzde 50’si geçemez. Banka ilgili kişileri müşterilerinin aylık gelirlerine uygun olan, onları zorlayacak koşullarda ödeme planları düzenlemektedir. Banka bazen müşteri özelinde ek belgeler talep edebiliyor.

Örneğin 48 ay vadeli 15 bin Türk Lirası tutarında Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi almak isteyen bir müşterinin aylık kredi ödemesi 433,88 Türk Lirasına tekabül ediyor. Uygulanan faiz yüzde 1,19 olmaktadır. Aylık taksitler ve faizler müşteriden müşteriye göre farklılık gösterebiliyor. Banka 43,48 Türk Lirası tutarında hayat sigortası için, kredinin yüzde 0,5’i kadar  da dosya masrafları için ek ücret talep ediyor. Bu ücretler bireylerden bir kez alınıyor.

15 bin Türk Lirası için dosya masrafı ücreti 75 Türk Lirasına tekabül ediyor. Ancak bu fiyatların ortalama bir değer olmaktadır. Bu nedenle size uygun en doğru kredi planlamasını banka şubelerine gidip öğrenebilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.