Ana Sayfa Banka İş İlanları Burgan Bank Direkt Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştiriyor!

Burgan Bank Direkt Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştiriyor!

0

Kuveyt Merkezli bankalardan biri olan ve giderek büyüyen ve artan şube ağı ile Burgan Bank, kadrolarına banka personel alımları gerçekleştirecek.

Sahada yani ofis dışında ihtiyaç kredisi ürünleri ilk sırada yer almak üzere bireysel bankacılık ürünlerinin verilen amaçlar doğrultusunda satışlarını yapmak için görevlendirilecek olan  Direkt Satış Temsilcisi alımlarına başvuru yapacak adayların en az Meslek Yüksek Okulu mezunu olmaları gerekmektedir. Ancak lisans mezunu olan bireylerin başvurularını Burgan Bank ön değerlendirmeye alacaktır. Banka açık olan söz konusu pozisyonu için herhangi bir deneyimlilik aramamaktadır. Ancak yine benzer şekilde saha satış bölümlerinde önceki dönemlerde deneyim sahibi kazanmış, işlerin işleyişini bilen, öncesinde uygulamış ve işin koşullarını kaldırabilen adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacaktır. Banka tercihen bireysel emeklilik sertifikası almış bireylerin başvuru yapmasını talep etmiştir.

Adayların birebir satışlarda kendine olan güvenlerinin tam olması, etkin bir rol oynayabilmeleri, karşı tarafı kolay bir şekilde ikna edebilmelidirler. Burgan Bank diksiyona çok önem vermektedir. Adayların diksiyonlarının düzgün olması, aynı zamanda da insan ilişkilerinde başarılı, insanlara karşı güler yüzlü olunması gerekmektedir.

Burgan Bank’ın yayınladı banka iş ilanı yoğun tempolu bir iş performansı gerektirmektedir. Adayların bu yoğun tempoya uyum sağlayabilmeleri ve buna ek olarak esnek çalışma saatlerine de ayak uydurabilmelidirler. Erkek adayların ise askerliklerini tamamlamış yahut en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-yeni-mezun-direkt-satis-temsilcisi-1369056

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version