Banka İş İlanları Şekerbank Mobil Bankacılık Satış Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Şekerbank Mobil Bankacılık Satış Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Son Güncelleme:

Şekerbank, kadrolarında Mobil Bankacılık Satış personeli pozisyonunda açık olduğunu, banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Mobil Bankacılık Satış Personelleri alımları için adaylara bazı kriterler vardır. Adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunması talep edilsede, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olan adayların başvurularını banka ilk sırada değerlendirmeye alacaktır.

Adayların B sınıfı ehliyete sahip olunma kriteri sunulmuştur. Mobil Bankacılık Satışı için adayların aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri talep edilmiştir. Adayların aynı zamanda şehirlerarası konaklamalı seyahatlerde bulunacaklarından dolayı bu konuda herhangi bir problemlerinin bulunmaması gerekmektedir.

Mobil Bankacılık Satış pozisyonu esnek çalışma saatleri gerektirmektedir. Adayların başvurularını yaparken bu unsuru göz önünde bulundurmaları yararlarına olacaktır. Aynı zamanda takım, ekip çalışması gerektirecek pozisyon için Şekerbank, bireylerin uyum sağlamada problem yaşamamalarını, önceki dönemlerinde ekip çalışmasında bulunmuş yahut kendilerine güvenmelerini talep etmektedir.

Marmara Bölgesinde Yaşayanlar Dikkat!

Şekerbank Marmara Bölgesinde ikamet eden adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacaktır. Bu nedenle CV’ler yaşanılan bölgenin yazılması gerekmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları istenirken, tecil ettirilmiş durumlar ya da askerliğin yapılmamış durumlarında adaylar elenecektir. Tüm adayların satış yapma yeteneklerinin gelişmiş olması talep edilmiştir. Bankanın ürünlerinin satışları mevzuatlara uygun şekilde gerçekleştirilmeli, insanlarla etkin ilişkiler kurulmalı, insan ilişkileri iyi olunmalı ve insanlara karşı güler yüzlü olunmalıdır.

Son başvurular 20 Ağustos’da olacaktır. Başvuru yapacak bireylerin 20 Ağustosa kadar banka iş ilanı başvurularını gerçekleştirmelidirler.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-bankacilik-satis-1818682?

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,620TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler