Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Mobil Bankacılık Satış Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Şekerbank Mobil Bankacılık Satış Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, kadrolarında Mobil Bankacılık Satış personeli pozisyonunda açık olduğunu, banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Mobil Bankacılık Satış Personelleri alımları için adaylara bazı kriterler vardır. Adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunması talep edilsede, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olan adayların başvurularını banka ilk sırada değerlendirmeye alacaktır.

Adayların B sınıfı ehliyete sahip olunma kriteri sunulmuştur. Mobil Bankacılık Satışı için adayların aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri talep edilmiştir. Adayların aynı zamanda şehirlerarası konaklamalı seyahatlerde bulunacaklarından dolayı bu konuda herhangi bir problemlerinin bulunmaması gerekmektedir.

Mobil Bankacılık Satış pozisyonu esnek çalışma saatleri gerektirmektedir. Adayların başvurularını yaparken bu unsuru göz önünde bulundurmaları yararlarına olacaktır. Aynı zamanda takım, ekip çalışması gerektirecek pozisyon için Şekerbank, bireylerin uyum sağlamada problem yaşamamalarını, önceki dönemlerinde ekip çalışmasında bulunmuş yahut kendilerine güvenmelerini talep etmektedir.

Marmara Bölgesinde Yaşayanlar Dikkat!

Şekerbank Marmara Bölgesinde ikamet eden adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacaktır. Bu nedenle CV’ler yaşanılan bölgenin yazılması gerekmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları istenirken, tecil ettirilmiş durumlar ya da askerliğin yapılmamış durumlarında adaylar elenecektir. Tüm adayların satış yapma yeteneklerinin gelişmiş olması talep edilmiştir. Bankanın ürünlerinin satışları mevzuatlara uygun şekilde gerçekleştirilmeli, insanlarla etkin ilişkiler kurulmalı, insan ilişkileri iyi olunmalı ve insanlara karşı güler yüzlü olunmalıdır.

Son başvurular 20 Ağustos’da olacaktır. Başvuru yapacak bireylerin 20 Ağustosa kadar banka iş ilanı başvurularını gerçekleştirmelidirler.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-bankacilik-satis-1818682?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.