Şekerbank Mobil Bankacılık Satış Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Şekerbank, kadrolarında Mobil Bankacılık Satış personeli pozisyonunda açık olduğunu, banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Mobil Bankacılık Satış Personelleri alımları için adaylara bazı kriterler vardır. Adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olunması talep edilsede, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olan adayların başvurularını banka ilk sırada değerlendirmeye alacaktır.

Adayların B sınıfı ehliyete sahip olunma kriteri sunulmuştur. Mobil Bankacılık Satışı için adayların aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri talep edilmiştir. Adayların aynı zamanda şehirlerarası konaklamalı seyahatlerde bulunacaklarından dolayı bu konuda herhangi bir problemlerinin bulunmaması gerekmektedir.

Mobil Bankacılık Satış pozisyonu esnek çalışma saatleri gerektirmektedir. Adayların başvurularını yaparken bu unsuru göz önünde bulundurmaları yararlarına olacaktır. Aynı zamanda takım, ekip çalışması gerektirecek pozisyon için Şekerbank, bireylerin uyum sağlamada problem yaşamamalarını, önceki dönemlerinde ekip çalışmasında bulunmuş yahut kendilerine güvenmelerini talep etmektedir.

Marmara Bölgesinde Yaşayanlar Dikkat!

Şekerbank Marmara Bölgesinde ikamet eden adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacaktır. Bu nedenle CV’ler yaşanılan bölgenin yazılması gerekmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları istenirken, tecil ettirilmiş durumlar ya da askerliğin yapılmamış durumlarında adaylar elenecektir. Tüm adayların satış yapma yeteneklerinin gelişmiş olması talep edilmiştir. Bankanın ürünlerinin satışları mevzuatlara uygun şekilde gerçekleştirilmeli, insanlarla etkin ilişkiler kurulmalı, insan ilişkileri iyi olunmalı ve insanlara karşı güler yüzlü olunmalıdır.

Son başvurular 20 Ağustos’da olacaktır. Başvuru yapacak bireylerin 20 Ağustosa kadar banka iş ilanı başvurularını gerçekleştirmelidirler.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-bankacilik-satis-1818682?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.