Banka İş İlanları Aktif Bank Şube Gişe Görevlisi Alımı Yapıyor!

Aktif Bank Şube Gişe Görevlisi Alımı Yapıyor!

Son Güncelleme:

Aktif Bank, banka mevzuatlarına uygun koşullarda, kalite odaklı çalışabilecek Şube Gişe Görevlisi alımları gerçekleştirecek.

Şube Gişe Görevlisi alımı yapmak için banka iş ilanı yayınlayan Aktif Bank, başvuru yapacak adaylara bazı kriterler sunmuştur. Kriterlere en uygun adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Peki nedir bu kriterler? Adayların üniversitelerin 4 yıllık eğiti veren bölümlerinden mezun olunması koşulu sunulmuştur. Aynı zamanda adayların alanlarında 1 sene deneyim sahibi olmuş olmaları gerekmektedir.

Adayların cari hesap işlemleri ve bağlı mevzuat kapsamında donanımlı, bilgi sahibi olmaları talep edilip, müşteri ve kalite odaklı çalışması gerektiğini belirtmiştir. Kaliteye, müşterilerine önem verilmesine dikkat eden Aktif Bank, adayların da aynı performansı gösterebilmelerini istemektedir.

Kriterlerden bir diğeri ise  ekip çalışmalarında başarılı olunmasıdır. Ekip çalışmalarında başarı, ekibe uyum sağlama, insan ilişkilerinde başarılı, insanlara karşı güler yüzlü olunması bankanın dikkat ettiği önemli hususlardandır. Adayların yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmeleri gerekmektedir.

Erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene tecilli olmaları istenmektedir. Aktif Bank, bünyesinde istihdam edeceği, gerçekleştireceği banka personel alımlarında adayların kariyer hedeflemelerini, uzun dönemli bünyelerinde çalışmalarını istemektedir. Tüm adayların dinamik, etkin iletişim yeteneğinin olması, her zaman çözüm odaklı performans göstermeleri istenmektedir.

Banka personel alımları ise 26 Ağustosta sona erecektir.

Aktif Bank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-kayseri-sube-gise-gorevlisi-1820163?

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,268BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,619TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler