TEB En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Bankacılık sektöründe öncü şirketler arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası (TEB), Antalya’da bulunan şubesi için Çağrı Merkezi Departmanının Telefon Şubesi Birimine Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Kadrolarını günden güne büyüten Türk Ekonomi Bankası, bünyesinde istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek. Başvuru yapacak adaylar yeni işe başlayan pozisyonunda sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecekler.

Adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir. Ön lisans,  yüksek lisans, doktoralığı devam eden öğrencilere de bünyesinde istihdam olanağı sağlayan TEB, bireylerin Antalya’da ikamet etmelerini ya da Antalya’daki alım yapılan şubesine ulaşım problemlerinin olmamasını istemektedir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği pozisyonu için bireylerin 7-24 vardiyalı çalışma temposuna uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. Özellikle akşam vardiyaları için görev alabilecek bireylerin başvuru yapmasını talep eden banka, gündüz saat 14.00 ile gece 23.00 arasında ya da yine gündüz 15.00 ile gece 00.00 arasında görev alabilecek bireylerin başvuru yapmasını istemektedir.

Adayların ileri seviyede MS Office programları hakkında bilgi ve donanıma sahip olunması, internetin kullanabilinmesi istenmektedir. Yayınlanan banka iş ilanı için yoğun tempo gerektireceği belirtilip, yine bireylerin bu tempoya uyum sağlamaları istenmektedir.

Vardiyalı sistemde çalışma saatleri belirli periyotlarda değişeceğinden ötürü değişime uyum sağlanması, zaman planlaması yapılırken dikkatli ve verimli olunması, insanlarla iletişim halinde olunacağından ötürü de satışların en etkili şekilde gerçekleştirilmesi, müşteri odaklı çalışma performansı gösterilip, müşterileri ikna etme yeteneklerinin gelişmiş olunması istenmektedir. Erkek adayların askerlikle ilişiklerinin kalmamış yahut tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1755563?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.