Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

TEB En Az Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankacılık sektöründe öncü şirketler arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası (TEB), Antalya’da bulunan şubesi için Çağrı Merkezi Departmanının Telefon Şubesi Birimine Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Kadrolarını günden güne büyüten Türk Ekonomi Bankası, bünyesinde istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek. Başvuru yapacak adaylar yeni işe başlayan pozisyonunda sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecekler.

Adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir. Ön lisans,  yüksek lisans, doktoralığı devam eden öğrencilere de bünyesinde istihdam olanağı sağlayan TEB, bireylerin Antalya’da ikamet etmelerini ya da Antalya’daki alım yapılan şubesine ulaşım problemlerinin olmamasını istemektedir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği pozisyonu için bireylerin 7-24 vardiyalı çalışma temposuna uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. Özellikle akşam vardiyaları için görev alabilecek bireylerin başvuru yapmasını talep eden banka, gündüz saat 14.00 ile gece 23.00 arasında ya da yine gündüz 15.00 ile gece 00.00 arasında görev alabilecek bireylerin başvuru yapmasını istemektedir.

Adayların ileri seviyede MS Office programları hakkında bilgi ve donanıma sahip olunması, internetin kullanabilinmesi istenmektedir. Yayınlanan banka iş ilanı için yoğun tempo gerektireceği belirtilip, yine bireylerin bu tempoya uyum sağlamaları istenmektedir.

Vardiyalı sistemde çalışma saatleri belirli periyotlarda değişeceğinden ötürü değişime uyum sağlanması, zaman planlaması yapılırken dikkatli ve verimli olunması, insanlarla iletişim halinde olunacağından ötürü de satışların en etkili şekilde gerçekleştirilmesi, müşteri odaklı çalışma performansı gösterilip, müşterileri ikna etme yeteneklerinin gelişmiş olunması istenmektedir. Erkek adayların askerlikle ilişiklerinin kalmamış yahut tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1755563?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.