Her türlü çeşitliliği ve farklı bakış açılarını yalnızca doğru olduğu için değil, farklı düşünce tarzları ve geçmişleri yeni düşünceleri beslediği için destekleyen, banka mevzuatlarına uyan, müşterilerine, ortaklarına ve çalışanlarına her türlü koşulda yardımcı olan ING Bank, tüm nakit ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor.

ING Bank, yüksek tutarlı finansmanlardan düşüş tutarlılara, kredi notu yüksek olan müşterilerinden düşük olan müşterilerine, emekli müşterilerinden çalışan ve öğrencilere, düşük gelirliden yüksek gelirliye kadar çeşitli kredi imkanları sağlamaktadır.

İndirimli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen ING Bank, 100 bin Türk Lirasına kadar finansman imkanı vermektedir.

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39’dan başlamaktadır. Müşterilerinin gelir durumlarına göre ödeme planları hazırlayan, müşterilerine sunan, onlarla birlikte karar veren banka, en uygun ihtiyaç kredisini sunuyor.

Minimum vade süresi 3 ay, maksimum ise 48 olarak belirlenmiştir. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile tüm ihtiyaçlar için destek verilmektedir.

Banka finansman tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu ücret bireylerden bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

İndirimli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı Örneği

48 ay vadeli 20 bin Türk Lirası için aylık kredi ödemesi 609 Türk Lirasına, kredi tahsis ücreti ise 100 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,39’dur. Geri ödenecek toplam tutar ise 29 bin 221,44 Türk Lirası olmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu sırasında banka kimlik cüzdanı, gelir belgesi ve adres teyiti için ikametgah belgesi istemektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın