Ana SayfaKredilerING Bank İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

ING Bank İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Her türlü çeşitliliği ve farklı bakış açılarını yalnızca doğru olduğu için değil, farklı düşünce tarzları ve geçmişleri yeni düşünceleri beslediği için destekleyen, banka mevzuatlarına uyan, müşterilerine, ortaklarına ve çalışanlarına her türlü koşulda yardımcı olan ING Bank, tüm nakit ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor.

ING Bank, yüksek tutarlı finansmanlardan düşüş tutarlılara, kredi notu yüksek olan müşterilerinden düşük olan müşterilerine, emekli müşterilerinden çalışan ve öğrencilere, düşük gelirliden yüksek gelirliye kadar çeşitli kredi imkanları sağlamaktadır.

İndirimli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen ING Bank, 100 bin Türk Lirasına kadar finansman imkanı vermektedir.

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39’dan başlamaktadır. Müşterilerinin gelir durumlarına göre ödeme planları hazırlayan, müşterilerine sunan, onlarla birlikte karar veren banka, en uygun ihtiyaç kredisini sunuyor.

Minimum vade süresi 3 ay, maksimum ise 48 olarak belirlenmiştir. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile tüm ihtiyaçlar için destek verilmektedir.

Banka finansman tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu ücret bireylerden bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

İndirimli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı Örneği

48 ay vadeli 20 bin Türk Lirası için aylık kredi ödemesi 609 Türk Lirasına, kredi tahsis ücreti ise 100 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,39’dur. Geri ödenecek toplam tutar ise 29 bin 221,44 Türk Lirası olmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu sırasında banka kimlik cüzdanı, gelir belgesi ve adres teyiti için ikametgah belgesi istemektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,217TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.