Ana SayfaKredilerING Bank İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

ING Bank İndirimli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Her türlü çeşitliliği ve farklı bakış açılarını yalnızca doğru olduğu için değil, farklı düşünce tarzları ve geçmişleri yeni düşünceleri beslediği için destekleyen, banka mevzuatlarına uyan, müşterilerine, ortaklarına ve çalışanlarına her türlü koşulda yardımcı olan ING Bank, tüm nakit ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor.

ING Bank, yüksek tutarlı finansmanlardan düşüş tutarlılara, kredi notu yüksek olan müşterilerinden düşük olan müşterilerine, emekli müşterilerinden çalışan ve öğrencilere, düşük gelirliden yüksek gelirliye kadar çeşitli kredi imkanları sağlamaktadır.

İndirimli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen ING Bank, 100 bin Türk Lirasına kadar finansman imkanı vermektedir.

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39’dan başlamaktadır. Müşterilerinin gelir durumlarına göre ödeme planları hazırlayan, müşterilerine sunan, onlarla birlikte karar veren banka, en uygun ihtiyaç kredisini sunuyor.

Minimum vade süresi 3 ay, maksimum ise 48 olarak belirlenmiştir. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile tüm ihtiyaçlar için destek verilmektedir.

Banka finansman tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu ücret bireylerden bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

İndirimli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı Örneği

48 ay vadeli 20 bin Türk Lirası için aylık kredi ödemesi 609 Türk Lirasına, kredi tahsis ücreti ise 100 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,39’dur. Geri ödenecek toplam tutar ise 29 bin 221,44 Türk Lirası olmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu sırasında banka kimlik cüzdanı, gelir belgesi ve adres teyiti için ikametgah belgesi istemektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.