Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası, Çok Sayıda KOBİ Kredi İzleme Uzmanı Alımları Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, Çok Sayıda KOBİ Kredi İzleme Uzmanı Alımları Yapacak!
Y

-

Yapı Kredi Bankası, 5 farklı ildeki şubeleri için KOBİ Kredi İzleme Uzmanı alımları gerçekleştirecek.

Yapı Kredi’nin KOBİ bölümündeki kredi değerliliğinin yitirilmesi ile ilgili uyarıların değerlendirilmesi, firmaların mali tablolarının, kredi ve teminatlarının değerlendirilmesi ve benzeri gibi işlerin yapılması için yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Banka İşletme Fakültesi’nden ya da İktisadi ve İdari Birimler Fakültesinden mezun olan adayların değerlendirmesini ilk sırada yapıp, bankacılık sektöründe önceki dönemlerinde çalışmış bireylerin başvurularını tercih etmektedir.

KOBİ kredileri izleme alanında bilgi sahibi edinmiş, en az 2 sene tecrübesi olan bireylerin yine başvuruları ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır. Söz konusu pozisyon için MS Office programları hakkında bilgi sahibi olma kriteri sunulmuştur.

Her zaman çözüm ve sonuç odaklı çalışma performansı gösterilmesi, ekip çalışmalarında başarı, uyumluluk sağlanması, insanlarla olan iletişimlerin son derece iyi olması, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olunması istenmektedir.

Yapı Kredi, aynı zamanda adayların seyahat engellerinin bulunmamasını istemektedir.

Sürekli ve tam zamanlı, finans, kredi veya muhasebe bölümlerinde istihdam edilecek adaylar İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya ve Adana illerinde görev alacaklar. Adayların bu illerde ikamet ediyor olmaları yahut ulaşım problemi yaşamamaları gerekmektedir.

Banka personel alımları için son başvuru tarihi 1 Ağustos olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2108-p12166/

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,413TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol