Şekerbank, müşteri temsilcisi kadrosunda bulunan boş kadrolar sebebiyle müşteri temsilcisi alımı yapacağını duyurdu. İşte Şekerbank’ın müşteri temsilcisi kadrosu için alım yapacağı iş ilanına dair tüm detaylar!

Şekerbank, personel alımı gerçekleştirecek adaylar için sunduğu şartlar arasında 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne bağlı bölümlerden mezun olan kişiler arasından tercihini gerçekleştirecek. Bireysel bankacılığın satış servisi bölümünde en az 3 yıl deneyimli olan kişiler arasından personel alımı gerçekleştirecek olan Şekerbank, işe alım yapacağı adayların takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda kendisine güveni olan ve yeteneklere sahip adayların başvuru gerçekleştirmesini talep ediyor.

Aynı zamanda erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış olmasını talep eden Şekerbank, esnek çalışma saatleri ile uyumlu bir şekilde çalışma gerçekleştirebilecek adayların başvurularını bekliyor.

Şekerbank Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi İş Tanımı

Şekerbank, müşteri temsilcisi kadrosu için işe alım gerçekleştireceği personellerin; tüm bireysel bankacılık ürünlerine hakim olmalarını, mevcut ürünlerin müşterilere tanıtımları, pazarlanması ve satışının yapılması gibi görevler almalarını talep ediyor. Aynı zamanda gerçekleştirilecek olan bu faaliyetler ile birlikte bireysel ve kurumsal hedeflerin, müşteri portföyünde yaşanacak geliştirmenin ve elde edilen verimliliğin de artırılmasını hedefleyen Şekerbank, personellerinin Şekerbank politikaları ile uyumlu olan hedef müşterilerinin tespit edilmesi ve müşterilerin kalıcı müşteri haline getirilmesi için, adaylardan performans göstermelerini talep ediyor.

Siz de bu banka iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Bu iş ilanı için son başvuru tarihi 10 Ağustos 2017 tarihidir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-bireysel-bankacilik-musteri-temsilcisi-gumussuyu-1810947

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın