TEB’den Hoşgeldin Faizi ile Marifetli Hesap Kampanyası!

TEB'den Hoş Geldin Faizi ile Marifetli Hesap Kampanyası! Vadesiz Hesap Ek Faiz Yapısı ve Kazanma Koşulları! Detaylar İçin...

0
TEB'den Hoşgeldin Faizi ile Marifetli Hesap Kampanyası!

TEB’den Hoş Geldin Faizi ile Marifetli Hesap Kampanyası!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), avantajlı faiz oranları ile müşterilerine özel gecelik vadeli mevduatta günden güne büyüyen, müşterilerinin diledikleri zaman paralarını yatırabileceği ya da çekebileceği Marifetli Hesap imkanı sağlıyor.

Marifetli hesap ile  günlük vadeli olarak çalışıp, her gün anapara ve faizin değerlendirmesini sağlıyor. Marifetli Hesap açtıran tüm müşterilerine TEB, üç aylık dönem boyunca avantajlı hoş geldi faizi imkanı tanıyor. Faiz oranı yüzde 24’tür. Bireyler 0 bakiye ile hesap açabilmektedirler. Ancak bilinmesi gereken bir husus söz konusudur. 2000 TL, 1000 USD,EURO ve GBP üzerindeki birikimlerde faiz uygulanmaktadır. Bireyler farklı döviz cinsleri üzerinden hesap açabilir, her bir hesap için ayrı ayrı hoş geldin faizinden yararlanabilmektedirler.

Hoş geldin faizi 2000 TL – 750,000 TL, 1.000 USD/EUR/GBP – 500.000 USD/EUR/GBP arası tutarlar için uygulanabilecektir. Banka, sadece bireysel müşterilerine Marifetli Hesap imkanını sunmaktadır. Ayrıca her bir döviz cinsinden her müşteri sadece 1’er tane hesap açabilmektedir. örneğin Türk Lirası cinsinden ikinci bir hesap açılamamaktadır. Hesabın açıldığı günden itibaren hoş geldin faizi uygulanmaya başlar. Marifetli Hesap açtırmak isteyen bireylerin vadesiz hesapları yoksa ilk aşamada vadesiz hesap açtırmaları gerekmektedir.

Bireyler istedikleri zaman hesaplarından para çekebilir ve yine istedikleri zaman para yatırabilmektedirler. Ancak gece 05.00 ile 06.00 saat aralığında Marifetli Hesaba erişim sağlanamaz. Marifetli hesap için hesap işletim ücreti ödemesi yapılmaz. teb.com.tr ile bütün TEB şubelerinden hesap açtırmak mümkündür.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın