TEB'den Hoşgeldin Faizi ile Marifetli Hesap Kampanyası!

TEB'den Hoşgeldin Faizi ile Marifetli Hesap Kampanyası!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), avantajlı faiz oranları ile müşterilerine özel gecelik vadeli mevduatta günden güne büyüyen, müşterilerinin diledikleri zaman paralarını yatırabileceği ya da çekebileceği Marifetli Vadeli Hesap imkanı sağlıyor.Türk Ekonomi Bankası (TEB), avantajlı faiz oranları ile müşterilerine özel gecelik vadeli mevduatta günden güne büyüyen, müşterilerinin diledikleri zaman paralarını yatırabileceği ya da çekebileceği Marifetli Hesap imkanı sağlıyor.

Marifetli hesap ile  günlük vadeli olarak çalışıp, her gün anapara ve faizin değerlendirmesini sağlıyor. Marifetli Hesap açtıran tüm müşterilerine TEB, üç aylık dönem boyunca avantajlı hoş geldi faizi imkanı tanıyor. Faiz oranı yüzde 14'tür. Bireyler 0 bakiye ile hesap açabilmektedirler. Ancak bilinmesi gereken bir husus söz konusudur. 2 bin Türk Lirası, bin USD,EURO ve GBP üzerindeki birikimlerde faiz uygulanmaktadır. Bireyler farklı döviz cinsleri üzerinden hesap açabilir, her bir hesap için ayrı ayrı hoş geldin faizinden yararlanabilmektedirler.

Hoş geldin faizi 200 bin Türk Lirası, 50 bin USD, 40 bin EURO ve 30 bin GBP'ye kadar olan miktarlar için kullandırılmaktadır. Banka, sadece bireysel müşterilerine Marifetli Hesap imkanını sunmaktadır. Ayrıca her bir döviz cinsinden her müşteri sadece 1'er tane hesap açabilmektedir. örneğin Türk Lirası cinsinden ikinci bir hesap açılamamaktadır. Hesabın açıldığı günden itibaren hoş geldin faizi uygulanmaya başlar. Marifetli Hesap açtırmak isteyen bireylerin vadesiz hesapları yoksa ilk aşamada vadesiz hesap açtırmaları gerekmektedir.

Bireyler istedikleri zaman hesaplarından para çekebilir ve yine istedikleri zaman para yatırabilmektedirler. Ancak gece 05.00 ile 06.00 saat aralığında Marifetli Hesaba erişim sağlanamaz. Marifetli hesap için hesap işletim ücreti ödemesi yapılmaz. teb.com.tr ile bütün TEB şubelerinden hesap açtırmak mümkündür. Türk Ekonomi Bankası TEB Marifetli Hesap Hoş geldin faizi yatırım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?